Od pomysłu do projektu biznesowego – wiosna 2019 – preinkubacja dla studentów Politechniki Warszawskiej

W terminie od 3 marca do 25 kwietnia 2019 r. Inkubator Innowacyjności Politechniki Warszawskiej przeprowadził trzecią edycję programu „Od pomysłu do projektu biznesowego”(program współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020). Wsparciem objęto 27 studentów z 12 Wydziałów Politechniki Warszawskiej. Studenci, indywidualnie lub w ramach pracy zespołowej, rozwijali pomysł na produkt lub usługę oraz weryfikowali swoje założenia biznesowe.