Widząc potrzebę rozwijania wiedzy i umiejętności wykorzystania specjalistycznego oprogramowania informatycznego w środowisku akademickim, Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zamierza zorganizować seminarium/a i/lub warsztat/y dotyczące praktycznego zastosowania specjalistycznego oprogramowania do obliczeń naukowych i inżynierskich oraz do tworzenia symulacji komputerowych.

Cel warsztatów:

Zapoznanie uczestników z możliwościami wykorzystania specjalistycznego oprogramowania informatycznego do obliczeń naukowych i inżynierskich (technicznych), w tym również w procesie kształcenia, a także projektowania w oparciu o model, tworzenia symulacji komputerowych. Przekazywane treści winny być dostosowane/podzielone zarówno do odbiorcy na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym.

Grupa docelowa:

Studenci, doktoranci i nauczyciele akademiccy

Koszt szkolenia:

Bezpłatne

Miejsce:

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej
Rektorska 4, 00-614 Warszawa

Przewidywany termin:

grudzień 2016 r. oraz w 2017 r. 2-3 spotkania w terminie wcześniej ustalonym

W związku z planowaną organizacją przedstawionych wydarzeń, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii zaprasza do współpracy i składania ofert partnerów instytucjonalnych lub indywidualnych biegle posługujących się specjalistycznym oprogramowaniem informatycznym do obliczeń naukowych i inżynierskich oraz do tworzenia symulacji komputerowych, w razie konieczności posiadających odpowiednie licencje/uprawnienia do prowadzenia tego typu inicjatyw.

Kryteria wyboru partnera:

Doświadczenie kandydata na partnera w realizacji seminariów/warsztatów o tożsamym charakterze w okresie ostatnich 2 lat. W przesłanej ofercie należy wskazać sumaryczną liczbę przeprowadzonych seminariów/warsztatów w okresie 2 lat wstecz od terminu składania ofert, ze szczegółowym wskazaniem 5 najważniejszych (zdaniem oferenta).

Ogłaszający zastrzega sobie możliwość zwrócenia się do kandydata na Partnera z prośbą o przedstawienie dodatkowych wyjaśnień, informacji i dokumentacji.

Dodatkowe uwagi:

1. Ogłaszający nabór zastrzega sobie prawo do:
  • zmiany ogłoszenia o naborze Partnera,
  • przeprowadzenia dodatkowych negocjacji z wybranymi kandydatami na Partnera,
  • unieważnienia naboru bez podawania przyczyny.
  1. W przypadku unieważnienia naboru, Politechnika Warszawska nie ponosi odpowiedzialności za szkody, jakie poniósł z tego tytułu podmiot zainteresowany zgłoszeniem swojej kandydatury lub Kandydat na Partnera, który dokonał zgłoszenia, a w szczególności Politechnika Warszawska nie ponosi odpowiedzialności za koszty przygotowania zgłoszenia.
  2. Od ogłoszonego wyniku naboru nie przysługuje odwołanie.

Termin składania ofert:

16 listopada 2016 r. do godziny 16.00

Oferty prosimy przesyłać mailowo:

Rafał Ruzik, tel. 22 234 59 93, Rafal.Ruzik@pw.edu.pl

Plik PDF>>