Studentko! Studencie!

Uczestniczyłaś/eś w realizacji przedsięwzięcia, które wymagało pracy zespołowej studentów z różnych grup zajęciowych, kierunków, lat czy uczelni?

Podziel się swoimi doświadczeniami i weź udział w wywiadzie grupowym organizowanym w ramach projektu Global Entrepreneurial Talent Management 3 (GETM3). Wywiad zostanie przeprowadzony w języku angielskim.

Projekt GETM3 to projekt badawczy finansowany ze środków Programu RISE, tj. Research and Innovation Staff Exchange (RISE), będącego częścią Marie Skłodowska-Curie Actions w ramach Programu Horyzont 2020.

Uczestnikom zapewniamy certyfikat udziału w międzynarodowym projekcie finansowanym ze środków Programu Horyzont 2020… a w celu zregenerowania sił po spotkaniu – pizzę w miłym towarzystwie J.

Wywiad grupowy odbędzie 10 grudnia br. w godz. 14:00-15:30 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (ul. Rektorska 4) w sali 1.05.

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w wywiadzie, wypełnij formularz zgłoszeniowy – bit.ly/wywiadGETM3.

W przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu: Ewa Bichta – 22 234 14 29, ewa.bichta@pw.edu.pl.

Głównym celem GETM3 jest poprawa zdolności do zatrudnienia oraz przyszłego zarządzania talentami w skali globalnej. Mimo, że młodzi ludzie są bardzo dobrze wykształceni i przedsiębiorczy, może ich dotknąć niestabilność zatrudnienia. Tymczasem pracodawcy zgłaszają niedopasowanie umiejętności pracowników względem powierzanych im obowiązków i trudności w pozyskiwaniu, zarządzaniu i utrzymaniu młodych pracowników w firmie. W projekcie realizowane są badania społeczne ukierunkowane na analizę wyzwań związanych z wejściem najmłodszego pokolenia na rynek pracy zarówno z perspektywy studentów i absolwentów, jak i uczelni i pracodawców.

ENGLISH VERSION:

Dear Students!

Have you ever participated in a project that required teamwork from students from various groups, faculties, years or universities?

Share your experiences and take part in focus group interview organized as part of the Global Entrepreneurial Talent Management 3 (GETM3) project. The interview will be conducted in English.

GETM3 project is a research project financed by funds of RISE Program (Research and Innovation Staff Exchange), which is a part of Marie Skłodowska-Curie Actions under the Horizon 2020 Program.

We provide participants with a certification of participation in an international project financed from Horizon 2020 Program funds… and a pizza in good company to relax after the meeting J.

Focus group interview will take place 10th December from 2 p.m. to 3:30 p.m. in the Centre for Innovation and Technology Transfer Management of Warsaw University of Technology (WUT) at Rektorska 4 in 1.05 room.

If you are interested in taking part in the focus group interview, fill out the application form: – bit.ly/wywiadGETM3.

In case of questions or doubts, feel free to contact us: Ewa Bichta – 22 234 14 29, ewa.bichta@pw.edu.pl.

The main objective of GETM3 is to improve employability and future global talent management. Although young people are very well educated and enterprising, they may be affected by employment instability. Simultaneously employers report a mismatched skills of workers in relation to duties they are assigned to. Furthermore, there are difficulties in acquiring, managing and retaining young employees in the company. There is social research conducted in GETM3 project aimed at analyzing the challenges related to the youngest generation entering the labor market, both from the perspective of students and graduates, and the university and employers.