Zapraszamy!

Termin: 06.03.2018r. g. 15-17
Liczba uczestników: max. 40

Miejsce: CZIiTT PW, Sala 5.01.

Obowiązuje rejestracja: http://tnij.at/243084

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób rozwijających innowacyjne projekty, którzy planują w najbliższym ich komercjalizację. Przedstawimy Wam jak krok po kroku ocenić potencjał swojego projektu oraz na jakie aspekty projektu zwracają szczególną uwagę inwestorzy.

Szkolenie obejmuje poniższe tematy:
• Ocena wartości technologii
• Analiza finansowa wartości projektu
• Jak definiować produkt i rynek dla swojej technologii?
• Potrzebne inwestycje
• Ocena ryzyka
• Czym jest biznes case i jak go tworzyć

Szkolenie poprowadzi Piotr Wiliński:

Piotr Wiliński posiada międzynarodowe doświadczenie w pracy z nowymi technologiami na różnych etapach ich rozwoju:
• Przygotowywanie biznes planów, definiowanie strategii, analiza potencjału projektów wprowadzanych do korporacyjnego inkubatora technologii Philips Electronics.
• Zarządzanie portfolio projektów Philips Research dotyczącym kompresji obrazów wideo, technologii z zastosowaniem w branży automotive oraz projektami związanymi z 3D TV.
• Praca w trzech firmach typu start-up
o Philips 3D Solutions w Holandii (Business Develepement, ekrany 3D),
o PPWK GeoInvent – TeleAtlas (kupione przez TomTom). Product Manager, mapy cyfrowe.
o Ammono, Chief Commercial Officer, sprzedaż, marketing, product management, półprzewodniki.
• Udział w przygotowaniu corocznej strategii badawczej firmy Philips na podstawie światowych trendów rozwoju technologii.
• Biznes development, poszukiwanie klientów dla nowych technologii z Philips Research.
• Udział w procesach due dilligence.
• Autor 30 międzynarodowych patentów