Warsztat Design Thinking z cyklu „Od kreatywności do innowacji”

Zapraszamy!

Kiedy: 09.05.2018 (środa) w godzinach 11:00-14:00
Gdzie: CZIiTT PW, sala 1.08
O poszerzenie Waszej kreatywnosci i kompetencji zadbają Magdalena Ruszczak i Mateusz Kałamarz.
Link do zapisu: bit.ly/CZiITT_DT 

Podczas warsztatów przejdziemy przez wszystkie etapy procesu Design Thinking. Efektem spotkania będą realne prototypy, które odpowiedzą na wyzwanie projektowe przedstawione początku spotkania. Przybliżymy teorię związaną z użytkowaniem i wykorzystaniem DT w życiu codziennym i w pracy, jednak przede wszystkim spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, ponieważ jesteśmy przekonani, że przez praktykę uczestnicy nauczą się najwięcej.

Design Thinking jest to metoda twórczego rozwiązywania problemów. Pozwala na tworzenie innowacyjnych produktów i usług, skupiając się na głębokim zrozumieniu potrzeb użytkownika.

Metoda Design Thinking cechuje się szerokim zastosowaniem, dzięki swojemu uniwersalnego charakterowi. Pozwala rozwiązywać problemy biznesowe a także społeczne, które nie mają jednego oczywistego rozwiązania, lecz są skomplikowanymi zagadnieniami wymagającymi zintegrowanego podejścia.

Celem tej metody jest kreowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w postaci produktów, technologii, usług, strategii, procesów, programów edukacyjnych, modeli biznesowych itp. Design Thinking daje gwarancję niestandardowych rozwiązań.

Przekonasz się, że DT można stosować zarówno w swojej pracy jak i w życiu osobistym. Warsztaty organizuje Dział Badań i Analiz, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. #DBA

Kontakt:
Badania.cziitt@pw.edu.pl
Telefon: 22 234 55 68 \ 22 234 15 63