Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi wynikami Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów na temat sytuacji absolwentów Politechniki Warszawskiej na rynku pracy. Wyniki bazują na próbie 2017 absolwentów.

O monitoringu

Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej jest corocznym badaniem prowadzonym przez Uczelnię w pierwszym kwartale roku. Badanie koordynuje Biuro Karier Politechniki Warszawskiej. Za realizację badania i opracowanie raportu oraz suplementów dla poszczególnych wydziałów odpowiada Dział Badań i Analiz CZIiTT PW.

Głównym celem badania jest poznanie opinii absolwentów na temat jakości kształcenia na Politechnice Warszawskiej, a także zdobycie informacji o ich sytuacji zawodowej. Dzięki temu Uczelnia może zweryfikować efekty kształcenia z perspektywy sytuacji na rynku pracy oraz udoskonalić system jakości kształcenia na podstawie informacji zwrotnej uzyskanej od absolwentów.