Z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy na seminarium pt. “Przedsiębiorczość akademicka. Badania społeczne na Politechnice Warszawskiej”.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego opowiemy o serii badań społecznych, które realizujemy na Politechnice Warszawskiej w zakresie akademickiej przedsiębiorczości.

Kiedy: 23.11.2017, godz.17.30
Gdzie: CZIiTT PW, sala 4.07

Wydarzenie na Fb

Temat przedsiębiorczości jest nam bliski od 2014 roku, kiedy podjęliśmy się pierwszego badania w tym temacie. Spodobało nam się do tego stopnia, że dziś mamy przyjemność być częścią międzynarodowego projektu badawczego „Global Entrepreneurial Talent Management 3 – GETM3” realizowanego z funduszy Marie Skłodowska-Curie: Research and Innovation Staff Exchange (RISE) w ramach programu Horyzont 2020 (no. 734824).

W projekcie GETM3 badamy najmłodsze pokolenie na rynku pracy – postawy młodych ludzi wobec edukacji i planów zawodowych. Wyzwania związane z wejściem nowego pokolenia na rynek pracy są analizowane z perspektywy studentów, uczelni i otoczenia społeczno-gospodarczego.

GETM3 to badanie przedsiębiorczości w międzynarodowym konkteście – partnerami w projekcie są uczelnie i przedsiębiorstwa z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Słowenii i Korei Południowej.

Seminarium poprowadzą: Katarzyna Modrzejewska, dr Aleksandra Wycisk, Dariusz Parzych i Dominika Boguszewska z Działu Badań i Analiz CZIiTT PW.