#powiedzPW: Zapraszamy do udziału w sondażu

Drodzy studenci. Przedstawiamy Wam kolejną odsłonę sondażu #powiedzPW. Tym razem interesują nas opinie i doświadczenia  studentów dotyczące przedsiębiorczości.

link do ankiety: http://bit.ly/powiedzPW_Przedsiębiorczość

Wasze odpowiedzi pomogą Uczelni lepiej i skuteczniej wspierać ciekawe pomysły biznesowe. Jesteście ciekawi czym jest sondaż? Obejrzycie film : )

Uruchomienie przez nasz Dział Badań i Analiz Sondażu Studenckiego #powiedzPW jest zainspirowane potrzebą sprawnej i skutecznej komunikacji między studentami i władzami naszej Uczelni.

#powiedzPW jest inicjatywą, która umożliwia jeszcze większe zaangażowanie studentów w rozwój Politechniki.

W sondażu gromadzimy wasze opinie na temat kwestii edukacyjnych, organizacyjnych i kulturalnych, a opracowane wyniki stają się impulsem do tego, by nasza uczelnia stawała się przyjaźniejsza i jeszcze bardziej sprawna.

W związku z tym, im więcej z Was weźmie udział w #powiedzPW, tym lepiej dostosujemy program, do Waszych potrzeb i tym samym większej satysfakcji ze studiowania.

Pragniemy, aby sondaż zaistniał na stałe w życiu Naszej Uczelni i był prostym, szybkim i skutecznym narzędziem do komunikacji między Wami, a władzami PW.

Każdorazowo, wyniki publikowanego sondażu zostaną przekazane do Prorektora ds. Studenckich, jak również zostaną opublikowane na stronie internetowej : https://www.cziitt.pw.edu.pl/dzial-ba…

Zachęcamy wszystkich studentów do udziału: oddaj swój głos i uczestnicz w rozwoju PW!

https://www.facebook.com/cziitt/videos/1570725003025352/