Ambasada Szwajcarii w Warszawie oraz Swisschamber Poland zapraszają na Polish-Swiss Innovation Day 2017.

Temat konferencji: HOW TO SHAPE A SUCCESSFUL DIGITAL ECOSYSTEM?

23 maja 2017
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, ul. Rektorska 4 Warszawa

Celem tegorocznego Polish-Swiss Innovation Day jest zwrócenie uwagi na znaczenie nieustannie postępującej cyfryzacji oraz omówienie najlepszych sposobów rozwijania skutecznego cyfrowego ekosystemu, który w przyszłości pozwoli na osiąganie przewagi konkurencyjnej. Zarówno Szwajcaria, jak i Polska, podejmują działania na rzecz stworzenia cyfrowego ekosystemu, odkrywania jego możliwości oraz wskazywania związanych z nim zagrożeń. Dlatego tak ważne jest, aby móc porównać obydwa modele i wymienić się doświadczeniami. Cyfrowa transformacja jest także strategicznym wyzwaniem dla przedsiębiorstw. W trakcie Polish-Swiss Innovation Day przyjrzymy się doświadczeniom poszczególnych firm, które są cyfrowymi liderami w swoich branżach.

Program konferencji i lista prelegentów dostępna na stronie>>

Współorganizator: Ambasada Szwajcarii w Warszawie

Partnerzy:
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Ministerstwo Rozwoju
Ministerstwo Cyfryzacji
Switzerland Global Enterprise
Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej „ELKA”
FinTech Poland
Franke
ABB
Centrum Nauki Kopernik
Nestlé Polska
Wydział Zarządzania PW
JURA
Logitech
HILTI Polska
Billennium
Schurter AG
USM U. Schärer Söhne AG
Agencja Marketingowa Estoria
Stämpfli
Onet
Newseria Innowacje
Polska Press
The Warsaw Voice

Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja na stronie>>

Zapraszamy!

ADNOTACJA
Organizatorem wydarzenia jest Ambasada Szwajcarii w RP oraz Swisschamber Poland.