Prowadzący warsztaty – Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW ogłasza konkurs na stanowisko pracownika dydaktycznego do przygotowania i przeprowadzenia warsztatów z oprogramowania CAD i druku 3D w ramach „PW Makers” (zadanie 11: PW Makers – podniesienie kompetencji realizacji projektów o potencjale wdrożeniowym wśród studentów. Realizowanego w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój w związku z realizacją projektu pn. „NERW 2 PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca”.

Celem projektu realizowanego przez Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców jest nabycie lub podniesienie kompetencji zawodowych, komunikacyjnych i interpersonalnych wśród studentów realizujących własne praktyczne projekty. Nabyte lub podniesione kompetencje mają zwiększyć szanse na komercjalizację i wdrożenie tych lub przyszłych projektów.

Zapraszamy do współpracy, prowadzących posiadających doświadczenie w prowadzeniu zajęć na uczelniach wyższych lub w jednostkach naukowych, w szczególności skierowanych do studentów. Poszukujemy osób do przeprowadzenia zajęć w ramach poniższego modułu:

Moduł I: przygotowywanie i przeprowadzenie warsztatów w zakresie modelowania i druku 3D

• (240h zajęciowych (24×45 min), max. 10 grup po 24h zajęciowe)
  • w okresie listopad 2022-czerwiec 2023,
  • w tym język angielski maksimum 3 grupy,
  • pozostałe warsztaty (do 10 grup) realizowane w ramach grup polskojęzycznych.

Przewidywana forma zaangażowania pracowników dydaktycznych to umowa zlecenie.

Harmonogram realizacji zajęć zostanie ustalony przez Zamawiającego i Wykonawcę w drodze negocjacji przed planowanym rozpoczęciem rekrutacji uczestników, przy czym zajęcia mogą odbywać się w dni powszednie oraz w weekendy. Zajęcia odbędą się zgodnie z ustalonym harmonogramem pod warunkiem, że Zamawiający zrekrutuje grupę co najmniej 6-osobową. W uzasadnionych przypadkach zamawiający może zdecydować o uruchomieniu grupy mniejszej niż 6-osobowej.

Zainteresowanych udziałem realizacją zajęć dla doktorantów w Projekcie prosimy o przesyłanie na adres pwmakers.drimn@pw.edu.pl  następujących dokumentów podpisanych i zeskanowanych:

1. CV
  2. Propozycję przykładowego programu w zakresie modułu, w języku polskim.
  3. Informacje na temat przeprowadzonych szkoleń w danym zagadnieniu (wraz z tematyką) na rzecz uczelni lub jednostki naukowej (pod uwagę brane są szkolenia przeprowadzone tylko przez ostatnie 3 lata).
  4. Informacji na temat oferowanej stawki godzinowej na formularzu załączonym do ogłoszenia – załącznik do pobrania.

Termin składania ofert mija: 8 listopada 2022 o godz. 12:00.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem: 22 234 14 26 lub pwmakers.drimn@pw.edu.pl