Centrum Zarządzania Innowacjami
i Transferem Technologii
Politechniki Warszawskiej

ul. Rektorska 4
00-614 Warszawa

tel. +48 22 234 2000
fax +48 22 234 1419
cziitt@pw.edu.pl

Sekretariat ogólny
od poniedziałku do piątku
w godz. 7:00-15:00





Jeżeli masz do nas pytania lub chciałbyś nawiązać z nami kontakt, poniżej znajdziesz telefony oraz adresy email do osób, które odpowiedzą na Twoje pytania lub podejmą rozmowę na interesujący Cię temat.


Ochrona własności intelektualnej

Tomasz Poczęsny
Kierownik Działu Ochrony Własności Intelektualnej
kom. +48 885 881 399
tel. +48 22 234 1467
tomasz.poczesny@pw.edu.pl

Krzysztof Raszplewicz
Główny Specjalista ds. Komercjalizacji
tel. +48 22 234 7159
krzysztof.raszplewicz@pw.edu.pl

Transfer technologii

Łukasz Sztern
Kierownik Działu Brokerów Innowacji
tel. +48 22 234 1472
lukasz.sztern@pw.edu.pl

 Anna Ceglińska
Specjalista ds. Transferu Technologii
tel. +48 22 234 1470
anna.ceglinska@pw.edu.pl

Badania i analizy

dr Katarzyna Modrzejewska
Kierownik Działu Badań i Analiz
tel. +48 22 234 5978
katarzyna.modrzejewska@pw.edu.pl

Dariusz Parzych
Zastępca Kierownika Działu Badań i Analiz
tel. +48 22 234 1563
dariusz.parzych@pw.edu.pl

Inkubator Innowacyjności

Michał Chmielecki
Specjalista ds. Inkubatora
tel. +48 22 234 1430
michal.chmielecki@pw.edu.pl

Rozwój innowacyjności studentów i doktorantów

Michał Gajda
Kierownik Działu Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców
tel. +48 22 234 1426
michal.gajda@pw.edu.pl

Rozwój kompetencji dydaktycznych i biznesowych

Joanna Rak
Specjalista ds. Projektów
tel. +48 22 234 1471
joanna.rak@pw.edu.pl

Organizacja wydarzeń i wynajem pomieszczeń

Anna Basiak
Specjalista ds. Administracyjnych
tel. +48 22 234 7158
anna.basiak@pw.edu.pl

Paweł Lewandowski
Referent ds. Technicznych
tel. +48 22 234 1428
pawel.lewandowski@pw.edu.pl

Kontakt dla mediów
i współpraca
z partnerami

Maciej ‘Mac’ Iwankiewicz
Specjalista ds. Komunikacji
kom. +48 601 892749
tel. +48 22 234 5988
maciej.iwankiewicz@pw.edu.pl


Baza kontaktowa pracowników CZIiTT w BIP PW