Kiedy?  13 grudnia 2017 r. (środa), godz. 12.30-15.00
Gdzie? CZIiTT PW, ul. Rektorska 4 Warszawa, sala 4.01

Formularz rejestracyjny na spotkanie>>

Jeżeli należysz do jednej z tych trzech grup, to jest spotkanie dla Ciebie!

• Masz pomysł biznesowy, który chcesz zweryfikować? Chcesz założyć własną firmę? A może potrzebujesz pomocy w rozwoju nowego produktu lub usługi?
  • Masz konkretny projekt biznesowy, który wymaga wsparcia? Szukasz odpowiedniego środowiska, aby wykreować własną firmę technologiczną?
  • Szukasz środowiska stworzonego do prowadzenia innowacyjnego biznesu? Masz pierwszych klientów, a firma działa nie dłużej niż dwa lata? Obawiasz się ryzyka związanego z innowacyjnością firmy? Potrzebujesz doradztwa związanego z komercjalizacją, zdobywaniem nowych rynków itp.? Bliskość uczelni i środowiska akademickiego jest warunkiem sukcesu na początku działalności Twojej firmy?

Na spotkaniu będziecie mieć okazję poznać lokatorów Inkubatora Innowacyjności (ININ PW) oraz projekty biznesowe wspierane w ramach projektu Akcelerator Technologiczny. Natomiast w trakcie sesji networkingowej nawiążecie cenne kontakty.

Inkubator Innowacyjności Politechniki Warszawskiej spotkanie i networking
13 grudnia 2017 r., godz. 12.30-15.00, sala 4.01, CZIiTT PW

1. 12.30-12.50 Przywitanie gości przez Władze Politechniki Warszawskiej i Dyrekcję CZIiTT PW (Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Jan Szmidt oraz Dyrektor Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej
    Anna Rogowska)