Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców (DRIMn) Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej wspólnie z Krajową Reprezentacją Doktorantów oraz wydawnictwem Elsevier zaprasza na warsztaty: „How to write a good scientific article and have it published”.

Szkolenie prowadzone jest w języku angielskim. Udział jest bezpłatny.

Zachęcamy do zapisów na 21 listopada i zapraszamy do Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii aula 1.01 (I piętro).

Formularz na stronie www>> Rejestracja do 19 listopada!

SYLWETKA PROWADZĄCEJ:

Dr Lucie Boudova pracuje jako konsultant i menedżer marketingu na Europę Wschodnią w ELSEVIER. Absolwentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Charles w Pradze, gdzie ukończyła również pracę doktorską z dziedziny bibliometrii. Do 2014 roku prowadziła tam kurs „Wstęp do nauk informacyjnych” oraz wykłady o bibliometrii. Zanim została konsultantem w Elsevier, zbierała doświadczenia również jako analityk w Centrum Technologii Akademii Nauk Republiki Czeskiej oraz była trenerem Elsevier. Jest autorem i współautorem wielu artykułów, analiz, książek oraz przyczyniła się do publikacji dokumentów politycznych.

ELSEVIER jest światowym liderem w zakresie udostępniania informacji naukowych w dziedzinach takich jak medycyna, nauki ścisłe, nauki o życiu czy też nauki o społeczeństwie. Wydawnictwo Elsevier posiada w swoim portfolio przeszło 2 000 czasopism, wśród których znajdują się prestiżowe tytuły, takie jak The Lancet oraz Cell, a także ponad 33 tysiące książek. Ponadto, firma umożliwia dostęp do najbardziej aktualnych i wiarygodnych treści naukowych za pośrednictwem specjalistycznych baz i narzędzi on-line takich jak m.in Mendeley, Clinical Key, ScienceDirect, Scopus, Elsevier Research Intelligence, Evolve, Student Consult, Knovel, Reaxys, STAT DX, Arezzo.

Plakat>>