Do programu Preinkubacja zapraszamy wszystkie osoby lub zespoły, które mają pomysł na usługę lub produkt i chcą nad nim popracować. Jesienna edycja Preinkubacji skierowana jest do Studentów – przynajmniej jedna osoba w zespole musi być Studentem Politechniki Warszawskiej.

Proponujemy udział w kursie pozwalającym na weryfikację założeń pomysłu biznesowego.

Głównym celem programu jest podniesienie gotowości zespołów w trzech wymiarach:

• Gotowość rynkowa – rozumiana jako zwiększenie świadomości wspieranych zespołów biznesowych, nt. klientów, konkurencji, możliwych modeli biznesowych itp.
  • Gotowość zespołowa – rozumiana jako zwiększenie poziomu organizacji wspieranych zespołów biznesowych w zakresie zarządzania, harmonogramów wejścia na rynek itp.
  • Gotowość formalna – rozumiana jako zbudowanie wraz z pozostałymi interesariuszami (w tym IBS PW Sp. z o.o.) modelu funkcjonowania zespołu w formie przyszłej spółki spin-off/spin-out.

Najlepsze zespoły będą miały szansę dołączyć do programu
Akcelerator PW.

Rekrutacja do jesiennej edycji programu: 15 sierpnia – 10 września 2022r.

Jeżeli interesuję Cię udział w programie skontaktuj się z nami.

Szczegółowych informacji udziela
Inkubator Innowacyjności

inkubator.cziitt@pw.edu.pl

Realizacja programu Preinkubacji przy wsparciu Inkubatora Innowacyjności

• 8 spotkań warsztatowych i dodatkowe konsultacje eksperckie – pozwalające na weryfikację założeń i zbudowanie modelu biznesowego przyszłej spółki.
    • Problem i rozwiązanie.
    • Budowanie zespołu.
    • Lean Canvas.
    • Customer Development.
    • Marketing i sprzedaż.
    • Budowanie MVP.
    • Formy prawne biznesu i podatki w firmie.
    • Finansowanie, founders agreement.
    • Pitch, prezentacja inwestorska.
  • Możliwość wystąpienia na DemoDay Inkubatora Innowacyjności PW.
  • Dostęp do powierzchni ININ PW w trakcie edycji programu, a także w późniejszym czasie w celu kontynuacji pracy nad projektem (ProjectRoom Inkubatora Innowacyjności PW).

Finansowanie z projektu Preinkubacja – Szybki start dla przedsiębiorczych.