Trzecie piętro Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii to unikatowe miejsce na mapie Politechniki Warszawskiej, gdzie stworzono komfortową przestrzeń dedykowaną studentom doktorantom, organizacjom studenckim i Kołom Naukowym.

To tutaj przyszli inżynierowie jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce, nie tylko mogą wziąć udział w specjalistycznych warsztatach, ale również w sposób kreatywny i twórczy rozwijać swoje pomysły i tworzyć innowacyjne projekty.


Więcej informacji
Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców
tel. +48 22 234 1425
drimn.cziitt@pw.edu.pl


Laboratoria

W naszych trzech laboratoriach znajduje się sprzęt i oprogramowanie, które pomogą urealnić nawet najbardziej futurystyczny projekt. Drukarki 3D, drony, sprzęt do montażu i testowania układów elektronicznych, mikrokontrolerów i sterowników, a nawet maszyny do szycia to tylko część tego, co oddajemy do dyspozycji naszym badaczom w procesie eksperymentowania i projektowania.


Sale projektowe

Do rozbudzenia myśli kreatywnej potrzebna jest również przestrzeń do wymiany wiedzy i pomysłów. W DRIMN dysponujemy salami projektowymi, salami spotkań oraz salami seminaryjnymi, które w razie potrzeby z łatwością przeobrażą się w sale konferencyjne.