Poradnik dla kandydatów na studia na Politechnice Warszawskiej

Maturzyści i maturzystki mają przed sobą ważną decyzję o wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

Aby pomóc im odnaleźć się w nowej, studenckiej rzeczywistości, przygotowaliśmy publikację “Poradnik dla kandydatów na studia w Politechnice Warszawskiej”.

Znajdują się w niej porady absolwentów PW odnośnie wyboru kierunku, refleksje o pierwszych chwilach na studiach oraz o tym, co Uczelnia oferuje oprócz studiów na najwyższym poziomie. Zamieściliśmy w niej także podstawowe informacje o Uczelni, z opisem i odnośnikami do jednostek PW.

Drodzy Kandydaci i Drogie Kandydatki na studia, serdecznie Was zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności Politechniki Warszawskiej!

Przewodnik dla studentów Politechniki Warszawskiej

Drodzy Studenci i Drogie Studentki, witamy Was w progach PW w nowym roku akademickim! Życzymy Wam wielu sukcesów i wspaniałych wrażeń.

Aby Wasze doświadczenia ze studiowania były jak najlepsze, przygotowaliśmy dla Was krótki przewodnik „Jak w pełni wykorzystać czas studiów?”. Dzięki radom absolwentek i absolwentów PW dowiecie się, jakie postawy warto wypracować, do jakich biur i organizacji zajrzeć, co oferuje nasza Uczelnia, a także jak zacząć planować swój sukces zawodowy.

W przewodniku znajdziecie także listę jednostek udzielających wsparcia studentom i studentkom PW.

Życzymy Wam powodzenia na studiach i zapraszamy do kontaktu!