Już po raz trzeci mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na DemoDay Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej.

Tym razem będziecie mieli okazję poznać technologiczne start-upy – lokatorów oraz pomysły biznesowe wspierane w ramach programów preinkubacji: “Od pomysłu do projektu biznesowego” oraz “Preinkubacja – szybki start dla przedsiębiorczych”.

Będzie bardzo energicznie i kreatywnie (szybkie tury – 3-minutowe prezentacje), a w trakcie sesji networkingowej przy kawie i poczęstunku, poznamy się bliżej 🙂
Daj nam znać, że będziesz: https://tiny.pl/t44cj

Kiedy? 4 grudnia 2019 r. (środa), godz. 11.00-14.00
Gdzie? CZIiTT PW, ul. Rektorska 4, Warszawa, sala 4.01

Przyjdź, jeżeli:
– Masz pomysł biznesowy, który chcesz zweryfikować. Chcesz założyć własną firmę. Potrzebujesz pomocy w rozwoju nowego produktu lub usługi.
– Szukasz środowiska stworzonego do prowadzenia innowacyjnego biznesu. Masz pierwszych klientów, a firma działa nie dłużej niż dwa lata. Potrzebujesz doradztwa związanego z komercjalizacją, zdobywaniem nowych rynków itp., a bliskość uczelni i środowiska akademickiego jest warunkiem sukcesu na początku działalności Twojej firmy.
– Jesteś inwestorem i szukasz nieszablonowych projektów biznesowych.

Kontakt:
Inkubator Innowacyjności Politechniki Warszawskiej