Rok 2019 jest dla Politechniki Warszawskiej szczególnie ważnym okresem planowania i wdrażania nowego modelu działania Uczelni w oparciu o założenia „Ustawy 2.0” o szkolnictwie wyższym i nauce. Nadrzędnym celem naszej Uczelni będzie uzyskanie statusu Uczelni Badawczej i transformacja Politechniki w kierunku instytucji o wysokiej, międzynarodowej rozpoznawalności.

Wsparcie tego procesu jest możliwe poprzez udział w ankiecie. Dział Badań i Analiz CZIiTT PW rozpoczął badanie mające na celu identyfikację potrzeb pracowników Politechniki Warszawskiej w odniesieniu do działań Uczelni związanych z tworzeniem i wykorzystaniem Otwartych Zasobów Edukacyjnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu! Pracownicy Politechniki Warszawskiej otrzymali zaproszenia wraz z linkiem do ankiety drogą mailową.