Jak przedstawić projekt przed inwestorem i pozyskać finansowanie – szkolenie

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie? Uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować teaser oraz prezentację swojego pomysłu. Wskażemy, na jakie elementy prezentacji oraz teasera należy zwrócić szczególną uwagę, i jakie błędy są najczęściej popełniane.

Warsztaty realizowane są w ramach serii spotkań: Rozwiń swój biznes. Inkubator Innowacyjności Politechniki Warszawskiej.
Spotkanie skierowane jest do naukowców i młodych przedsiębiorców oraz innych osób z pomysłami na innowacyjny biznes.

Formularz zgłoszeniowy>>

Kiedy? 24 kwietnia 2018 r.; godz. 15.00-17.00
Gdzie? CZIiTT PW, ul Rektorska 4, Warszawa, sala 5.03

Warsztaty obejmują poniższe tematy:

  • Dobra i zła prezentacja/teaser – Case Study.
  • Punkty kluczowe – co jest najważniejsze dla mojego odbiorcy.
  • Przygotowanie struktury i zakresu teasera i prezentacji.
  • Najczęściej popełniane błędy.
  • Killing questions ze strony inwestora.

Prowadzący:
Przemysław Furdal (BTM Innovations) Absolwent kierunku chemia medyczna na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego i kierunku chemia o specjalności chemia organiczna na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, gdzie zrealizował pracę magisterską pt. ‚Zarządzanie projektami badawczymi”. Dodatkowo ukończył podyplomowe studia z zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej. Aplikant rzecznikowski w kancelarii patentowej PATPOL. Pracuje jako specjalista ds. transferu technologii w BTM, a do jego obowiązków należą: scouting projektów, zarządzanie własnością intelektualną, sporządzanie raportów obejmujących oceny rynkowe i technologiczne, opracowywanie i wdrażanie strategii ich komercjalizacji i zarządzanie projektami badawczymi od najwcześniejszych etapów. Specjalizuje się w wykonywaniu audytów własności intelektualnej, jej ocenie i wzmacnianiu.