SZKOLENIA Z TEMATYKI KOMERCJALIZACJI i TRANSFERU TECHNOLOGII

Odbiorcy: Naukowcy realizujący projekty B+R poszukujący wsparcia w zakresie komercjalizacji projektu.

Wszystkie szkolenia są dopasowane do potrzeb naszych klientów. Przeprowadzamy ich analizę i na jej podstawie dobieramy formę (wykład, warsztat) oraz przygotowujemy program.

Przykładowe szkolenia:

• Komercjalizacja “kluczem” efektywnego wdrożenia każdej innowacji. Proces komercjalizacji pomysłów, wynalazków i projektów.
  • Ulga na prace B+R szansą na optymalizację finansową oraz rozwojową.
  • Centrum Badawczo – Rozwojowe – dla kogo?
  • Źródła finansowania pomysłów, czyli skąd wziąć pieniądze?
  • Dlaczego zarządzającym jest trudno uwierzyć w innowacyjny pomysł i sfinansować jego wdrożenie?
  • Ochrona IP.

Po zakończeniu sesji następuje ewaluacja usługi.

Korzyści: Uzyskasz wiedzę przekazaną przez doświadczonych praktyków zajmujących się na co dzień tymi zagadnieniami.

Szczegóły: https://www.cziitt.pw.edu.pl/1613563123163/dzial-komercjalizacji-i-transferu-technologii/

Kontakt: komercjalizacja@pw.edu.pl