Kontakt

CZIiTT PW znajduje się na terenie tzw. Kampusu BIS Politechniki Warszawskiej. Najdogodniejsze wejścia na teren Centrum rozlokowane od ulicy Nowowiejskiej i alei Armii Ludowej.

Najszybszy transport komunikacją publiczną zapewnia metro warszawskie (stacja POLITECHNIKA).

W pobliże CZIiTT PW można się dostać tramwajami nr 10, 14, 15 (przystanek PLAC POLITECHNIKI) oraz autobusami: 143, 182, 187, 188, 523, 151, 131, 501, 519, 522, 411, 502, 514, 520, 525, 411, 118 (przystanek METRO POLITECHNIKA)

Jak trafić na Politechnikę Warszawską, korzystając z komunikacji publicznej, z lotniska Chopina:

Plac Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Najbliższa stacja metra: POLITECHNIKA

Najbliższe przystanki autobusowe i tramwajowe: POLITECHNIKA 01

Jak dotrzeć autobusem z Lotniska Chopina

Połączenie bezpośrednie z Lotniska Chopina.

Należy udać się do sektorów AB 02 i skorzystać z linii autobusowych nr 188 i 175 i wysiąść na przystanku POLITECHNIKA 01. Następnie trzeba udać się ulicą Polną w kierunku Placu Politechniki, gdzie znajduje się Gmach Główny Politechniki Warszawskiej.

Jak dotrzeć pociągiem z Lotniska Chopina

Najdogodniejszy jest dojazd pociągiem S3, (Szybka Kolej Miejska), który odchodzi bezpośrednio z lotniska i zatrzymuje się na stacji Warszawa Centralna (Dworzec Centralny). Następnie należy skorzystać z tramwaju nr 10 odchodzącego z przystanku DW. CENTRALNY 09 oraz wysiąść na przystanku PLAC POLITECHNIKI 01 na przeciwko Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Jak dotrzeć z Lotniska w Modlinie

Należy skorzystać z autobusu wahadłowego kończącego kurs w centrum Warszawy na przeciwko Pałacu Kultury i Nauki, a następnie skorzystać z metra (stacja CENTRUM) i  wysiąść na stacji POLITECHNIKA.

Centrum Zarządzania Innowacjami
i Transferem Technologii
Politechniki Warszawskiej

ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa
tel. +48 22 234 20 00; fax +48 22 234 14 19
cziitt@pw.edu.pl

Sekretariat:
od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00

Baza kontaktowa pracowników Politechniki Warszawskiej dostępna jest na stronie:
www.bip.pw.edu.pl/Sklad-osobowy


Badania i Analizy

Katarzyna Modrzejewska

kierownik Działu
tel. :+48 (22) 234 + wew. 59 78, pok. 1.09, e-mail: katarzyna.modrzejewska@pw.edu.pl

Dariusz Parzych

specjalista ds. badań i analiz
tel. :+48 (22) 234 + wew. 15 63, pok. 1.21, e-mail: dariusz.parzych@pw.edu.pl

Anna Pietruszewska

specjalista ds. badań i analiz
tel. :+48 (22) 234 + wew. 15 63, pok. 1.21, e-mail: anna.pietruszewska@pw.edu.pl

dr Aleksandra Wycisk

specjalista ds. badań i analiz
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 59, pok. 1.11, e-mail: aleksandra.wycisk@pw.edu.pl

Daniel Młodzianowski

starszy referent ds. badań i analiz
tel. : +48 (22) 234 + wew. 14 29, pok. 1.12, e-mail: daniel.mlodzianowski@pw.edu.pl

Dominika Boguszewska

samodzielny referent ds. badań i analiz
tel. : +48 (22) 234 + wew. 55 68, pok. 1.06, e-mail: dominika.boguszewska@pw.edu.pl

Monika Wilga

tel. :+48 (22) 234 + wew. 55 68, pok. 1.06, e-mail: monika.wilga@pw.edu.pl

Ewa Fabian

specjalista ds. badań i komercjalizacji
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 29, pok. 1.12, e-mail: ewa.fabian@pw.edu.pl

Karolina Kurawicz

referent ds. badań międzynarodowych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 29, pok. 1.13, e-mail: karolina.kurawicz@pw.edu.pl

Magdalena Ruszczak

referent ds. analiz i rozwoju baz danych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 15 63, pok. 1.21, e-mail: magdalena.ruszczak@pw.edu.pl

Mateusz Kałamarz

referent ds. analiz i rozwoju baz danych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 15 63, pok. 1.21, e-mail: mateusz.kalamarz@pw.edu.pl

Tomasz Detka

referent - projektant aplikacji
tel. :+48 (22) 234 + wew. 55 68, pok. 1.06, e-mail: tomasz.detka@pw.edu.pl

Marcin Fronia

starszy referent ds. miedzynarodowych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 55 68, pok. 1.06, e-mail: marcin.fronia@pw.edu.pl

Anna Grochowska

specjalista ds. badań i analiz
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 59, pok. 1.11, e-mail: anna.grochowska@pw.edu.pl

Wsparcie Projektów

Magdalena Lipka-Chudzik

kierownik Działu
tel. :+48 (22) 234 + wew. 61 31, pok. 5.30, e-mail: magdalena.lipka@pw.edu.pl

Magdalena Mielniczuk

główny specjalista ds. funduszy strukturalnych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 71 98, pok. 5.35, e-mail: magdalena.mielniczuk@pw.edu.pl

Marta Siewiera

specjalista ds. funduszy strukturalnych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 71 99, pok. 5.35, e-mail: marta.siewiera@pw.edu.pl

Małgorzata Szymańska

specjalista ds. funduszy strukturalnych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 71 99, pok. 5.35, e-mail: malgorzata.szymanska@pw.edu.pl

Elżbieta Śmietanka

specjalista ds. funduszy strukturalnych
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 59 26, pok. 5.33, e-mail: elzbieta.smietanka@pw.edu.pl

dr Anita Uchańska

specjalista ds. funduszy strukturalnych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 27, pok. 5.33, e-mail: anita.uchanska@pw.edu.pl

Młodzi Naukowcy

dr inż. Kinga Kurowska

p.o. kierownik Działu
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 26, pok. 3.05, e-mail: kinga.kurowska@pw.edu.pl

Aneta Gawryszewska

referent ds. administracyjnych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 24, pok. 3.06, e-mail: aneta.gawryszewska@pw.edu.pl

dr inż. Grzegorz Dobrzyński

ekspert ds. wsparcia narzędziowego
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 25, pok. 3.04, e-mail: grzegorz.dobrzynski@pw.edu.pl

Michał Gajda

starszy referent ds. badań i projektów
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 25, pok. 3.03, e-mail: michal.gajda@pw.edu.pl

Joanna Rak

referent ds. administracyjnych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 24, pok. 3.06, e-mail: joanna.rak@pw.edu.pl

Karolina Majdzińska

specjalista ds. badań i projektów
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 25, pok. 3.02, e-mail: karolina.majdzinska@pw.edu.pl

Dariusz Aksamit

starszy referent ds. badań i projektów
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 25, pok. 3.02, e-mail: dariusz.aksamit@pw.edu.pl

Przestrzeń Centrum

Aneta Nowakowska

kierownik Działu
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 71 54, pok. 0.07, e-mail: aneta.nowakowska@pw.edu.pl

Mateusz Strzałkowski

specjalista ds. administracyjnych
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 61 69, pok. 0.27, e-mail: mateusz.strzalkowski@pw.edu.pl

Małgorzata Pawelec

główny specjalista ds. administracyjnych i zamówień publicznych
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 60 27, pok. 0.24, e-mail: malgorzata.pawelec@pw.edu.pl

Anna Basiak

specjalista ds. zamówień publicznych
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 71 58, pok. 0.24, e-mail: anna.basiak@pw.edu.pl

Wioletta Gustaw-Baranowska

główny specjalista ds. finansowych, pełnomocnik Kwestora
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 59 89, pok. 0.08, e-mail: wioletta.baranowska@pw.edu.pl

Karolina Konopka

specjalista ds. finansowych
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 71 65, pok. 0.06, e-mail: karolina.konopka@pw.edu.pl

Joanna Owczarek

specjalista ds. finansowych
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 71 65, pok. 0.06, e-mail: joanna.owczarek@pw.edu.pl

Monika Kubalewska

specjalista ds. finansowych
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 59 89, pok. 0.08, e-mail: monika.kubalewska@pw.edu.pl

Daniel Generowicz

elektryk-teletechnik
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 22, pok. 0.27, e-mail: daniel.generowicz@pw.edu.pl

Agata Alef-Bolkowiak

specjalista ds. pomocy publicznej
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 14 20, pok. 0.07, e-mail: agata.bolkowiak@pw.edu.pl

Michał Szczepański

główny specjalista ds. zamówień publicznych i sprawozdawczości
tel. :+48 (22) 234 + wew. 15 71, pok. 0.24, e-mail: michal.szczepanski@pw.edu.pl

Aneta Rzetelska

kierownik obiektu
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 22, pok. 0.27, e-mail: aneta.rzetelska@pw.edu.pl

Magdalena Rusinek (sekretariat ogólny)

referent ds. administracyjnych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 20 00, fax +48 (22) 234 + wew. 14 19, e-mail: magdalena.rusinek@pw.edu.pl

Marcin Krajewski

samodzielny referent ds. technicznych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 28, pok. 0.25, e-mail: marcin.krajewski@pw.edu.pl

Paweł Lewandowski

pracownik gospodarczy
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 28, pok. 0.25, e-mail: pawel.lewandowski@pw.edu.pl

Jacek Jamka

konserwator instalacji sanitarnych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 14 22, pok. 0.27, e-mail: jacek.jamka@pw.edu.pl

Wsparcie Edukacji

dr inż. Rafał Ruzik

kierownik Działu
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 59 93, pok. 5.32, e-mail: rafal.ruzik@pw.edu.pl

Katarzyna Ustrycka

starszy specjalista ds. projektów
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 14 23, pok. 5.31, e-mail: katarzyna.ustrycka@pw.edu.pl

Transfer Technologii

dr Krzysztof Raszplewicz

główny specjalista ds. komercjalizacji
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 71 59, pok. 4.23, e-mail: krzysztof.raszplewicz@pw.edu.pl

Katarzyna Podyma-Różak

samodzielny referent ds. komercjalizacji
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 71 59, po. 4.23, e-mail: katarzyna.rozak@pw.edu.pl

Sekcja Informacji

Aleksandra Pastusiak

specjalista ds. promocji
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 59 88, pok. 0.26, e-mail: aleksandra.pastusiak@pw.edu.pl

Tomasz Turzyński

referent ds. promocji
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 59 88, pok. 0.26, e-mail: tomasz.turzynski@pw.edu.pl

komunikacja

tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 59 88, pok. 0.26, e-mail: komunikacja.cziitt@pw.edu.pl

Inkubacja Innowacji

Łukasz Sztern

specjalista ds. badań i Inkubatora
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 14 30, pok. 2.29, e-mail: lukasz.sztern@pw.edu.pl

Michał Chmielecki

specjalista ds. Inkubatora
tel. :+ 48 (22) 234 + wew. 14 30, pok. 2.29, e-mail: michal.chmielecki@pw.edu.pl

Dyrekcja

Anna Rogowska

p.o. Dyrektor CZIiTT
tel. :+48 (22) 234 + wew. 55 78, pok. 5.26, e-mail: dyrektor.cziitt@pw.edu.pl

Marcin Postawka

Zastępca Dyrektor CZIiTT
tel. :+48 (22) 234 + wew. 15 65, pok. 5.23, e-mail: marcin.postawka@pw.edu.pl

Małgorzata Wilanowska

specjalista ds. administracyjnych
tel. :+48 (22) 234 + wew. 55 78, pok. 5.25, e-mail: malgorzata.wilanowska@pw.edu.pl