Widząc potrzebę rozwoju wzrostu świadomości proinnowacyjnej wśród przedstawicieli środowiska naukowego, Dział Komercjalizacji i Transferu Technologii CZIiTT PW zamierza zorganizować warsztaty z prezentowania pomysłów  naukowych przed inwestorem.

Cel warsztatów:

Przygotowanie do prezentowania się przed inwestorem, zagadnienia związane z dyfuzją innowacji, sposoby budowania modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego.

Grupa docelowa:

Naukowcy prowadzących działania B+R

Koszt szkolenia:

Bezpłatne

Miejsce:

CZIiTT PW, ul. Rektorska 4, Warszawa

Przewidywany termin:

listopad/grudzień 2016 r.

W związku z planowaną organizacją przedstawionych wydarzeń, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii zaprasza do współpracy i składania ofert partnerów instytucjonalnych lub indywidualnych z zakresu budowania modeli biznesowych, praw własności intelektualnej, komunikacji marketingowej, strategii w biznesie.

Kryteria wyboru partnera warsztatów:

Doświadczenie kandydata na partnera w realizacji warsztatów o podobnym charakterze. Ogłaszający zastrzega sobie możliwość zwrócenia się do kandydata na Partnera z prośbą o przedstawienie dodatkowych wyjaśnień, informacji i dokumentacji.

Dodatkowe uwagi:

1. Ogłaszający nabór zastrzega sobie prawo do:
  • zmiany ogłoszenia o naborze Partnera
  • przeprowadzenia dodatkowych negocjacji z wybranymi kandydatami na Partnera
  • unieważnienia naboru bez podawania przyczyny
  1. W przypadku unieważnienia naboru, Politechnika Warszawska nie ponosi odpowiedzialności za szkody, jakie poniósł z tego tytułu podmiot zainteresowany zgłoszeniem swojej kandydatury lub Kandydat na Partnera, który dokonał zgłoszenia, a w szczególności Politechnika Warszawska nie ponosi odpowiedzialności za koszty przygotowania zgłoszenia.
  2. Od ogłoszonego wyniku naboru nie przysługuje odwołanie.

Termin składania ofert:

24 październik 2016 r. do godziny 12.00

Oferty prosimy przesyłać mailowo:

Katarzyna Podyma-Różak, tel. 22 234 71 59, katarzyna.rozak@pw.edu.pl

Krzysztof Raszplewicz, tel. 22 234 71 59, krzysztof.raszplewicz@pw.edu.pl