Przeprowadziliśmy badanie, aby poznać, jak społeczność PW rozumie przedsiębioroczość akademicką oraz w jakim stopniu jest zainteresowana prowadzeniem własnych przedsięwzięć biznesowych i wsparciem w tym zakresie.

Badanie ankietowe zostało zrealizowane wśród studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej w okresie marzec-kwiecień 2019 r. przy wykorzystaniu infrastruktury badawczej DBA CZIiTT PW.

Działania stanowią etap prac prowadzonych w ramach zadania 2.3. Podniesienie jakości kształcenia w projekcie „Mapa drogowa Politechniki Warszawskiej (PW) – w kierunku Uczelni Badawczej”, który uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach przedsięwzięcia „Strategia Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.

Celem programu jest wsparcie finansowe badań naukowych i analiz ukierunkowanych na opracowanie celów i założeń długoterminowego planu rozwoju uczelni.

Wszystkim studentom i doktorantom biorącym udział w badaniu serdecznie dziękujemy.