Site Loader
KONTAKT
STRONA ARCHIWALNA - Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Urodziny Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. CZIiTT PW istnieje już od ponad roku. Chcielibyśmy wspólnie podsumować ten okres.

Podczas spotkania opowiemy o osiągnięciach naszego zespołu i porozmawiamy o tym, jakie korzyści przynoszą one dla współpracy na linii: nauka-biznes-administracja publiczna. Poszczególne działy CZIiTT PW będą miały okazję zaprezentować swoją ofertę. Pokażemy m.in., w jaki sposób funkcjonowanie instytucji takich jak Centrum, realnie wpływa na jakość życia społeczeństwa, które jest finalnym odbiorcą naszej pracy.

Z przyjemnością informujemy, iż uroczystość urodzinowa odbędzie się 17 stycznia 2017 r. (wtorek), w godzinach 10.00-16.00, w Auli CZIiTT PW (ul. Rektorska 4, Warszawa).

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości. Liczymy na to, że wspólna dyskusja i Państwa cenne uwagi pomogą nam wkroczyć w kolejny rok naszego funkcjonowania w sposób efektywny i przynoszący korzyści wszystkim zainteresowanym pracą na rzecz dynamicznego rozwoju Mazowsza.

Program:

1. godz. 10.00-10.20 Przywitanie gości przez Władze Politechniki Warszawskiej i Dyrekcję CZIiTT PW (Prorektor ds. Rozwoju Politechniki Warszawskiej – prof. dr hab. inż. Stanisław Wincenciak oraz Dyrektor Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej – Anna Rogowska)

2. godz. 10.20-11.20 Prezentacja oferty działów CZIiTT PW
• Dział Badań i Analiz
• Dział Komercjalizacji i Transferu Technologii
• Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców
• Inkubator Innowacyjności

3. godz. 11.20-11.35 Przerwa

4. godz. 11.35-12.20 Prezentacja oferty działów CZIiTT PW
• Dział Wsparcia Projektów
• Dział Wsparcia Edukacji
• Dział Organizacyjny

5. godz. 12.20-13.00 Przerwa

Wydarzenia towarzyszące:
Uruchomiliśmy rekrutację na poszczególne warsztaty, wymagane zapisy przez formularze rejestracyjne!

1. godz. 10.00-15.00 Prezentacja osiągnięć kół naukowych (parter)/stanowisko Virtual Reality (sala 1.08)

2. godz. 13.00-15.00 Gry kreatywne (sala 1.22) Dział Badań i Analiz CZIiTT PW – Dominika Boguszewska i Daniel Młodzianowski Brak miejsc!

Co stanowi priorytet, a co można odłożyć na później? Sprawdź, wcielając się w pracownika jednego z trzech działów firmy i zaplanuj nadchodzący tydzień, realizując poszczególne działania! Uważaj na nieprzewidziane wydarzenia w grze Kwestia czasu.

Dlaczego zaufanie ma znaczenie? Poznaj grę Wulkan opartą o mechanizm „dylematu więźnia”. Wciel się w rolę jednego z Tutejszych lub Rozbitka na wyspie HenHen, a zobaczysz, która z dróg przybliży Cię do sukcesu, a która skaże na porażkę.

3. godz. 13.00-15.00 warsztaty Virtual Reality (sala 1.08) firma Mimo VR  Brak miejsc!

Technologia VR i video 360 daje nowe możliwości narracji budowanej przez odczucie obecności i doświadczania historii jako np. bohater opowieści. Tacy nadawcy jak BBC czy New York Times korzystają już z tej technologii do tworzenia nowej jakości kontentu, który w niespotykany dotąd sposób angażuje odbiorców. Zastosowanie VR jest nowym wyzwaniem dla twórców treści,

developerów, programistów, którzy codziennie testują kolejne pomysły związane z zastosowaniem tej technologii.
W trakcie warsztatu opowiemy o tym, jak przygotować założenia do projektu VR i v360 oraz jak wygląda produkcja tych formatów w praktyce.

4. godz. 13.00-15.00 warsztaty Finansowanie start-upów – jest życie poza dotacjami (sala 4.01) Inkubator Innowacyjności CZIiTT PW – Łukasz Sztern Brak miejsc! Zmiana sali!

W trakcie warsztatu omówimy różne formy finansowania start-upów. Zastanowimy się nad wykorzystaniem oczywistych źródeł takich jak fundusze unijne czy poszukiwanie inwestora, ale też i tych mniej oczywistych. Warsztat da wszystkim uczestnikom rozeznanie dotyczące ścieżek zdobywania kapitału potrzebnego na początku i w trakcie rozwoju własnych przedsięwzięć.

5. godz. 13.00-16.00 warsztaty Jak popularyzować wyniki badań i projektów młodych naukowców (sala 3.07) Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców CZIiTT PW – Dariusz Aksamit (finalista konkursu FameLab) Brak miejsc!

Nawet najlepiej przemyślany i zrealizowany projekt, mimo swego geniuszu i innowacyjności, nie podbije rynku, jeśli będzie schowany do szuflady. Jak pochwalić się skutecznie swoimi osiągnięciami? Jak dotrzeć do potencjalnych odbiorców? W jaki sposób mówić, żeby nie tylko nas zrozumieli, ale też żeby porwał ich nasz pomysł? Jakich grzechów nie popełniać w trakcie procesu komunikacji naukowej, czyli informowania o swoich odkryciach?

6. godz. 13.00-15.00 seminarium Innowacyjność, przedsiębiorczość, zarządzanie talentami – badania realizowane przez Dział Badań i Analiz CZIiTT PW (sala 1.06) – Katarzyna Modrzejewska i dr Aleksandra Wycisk

Opowiemy Wam o badaniu „Akademicka przedsiębiorczość PW 2016”, w którym analizowaliśmy działania wspierające innowacyjność i przedsiębiorczość studentów PW w roku akademickim 2015/2016. Zaprosimy Was też do udziału w nowym projekcie „Global Entrepreneurial Talent Management 3”. Realizujemy go z uczelniami z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Słowenii i Korei Południowej, w ramach programu Research and Innovation Staff Exchange, finansowanego z Horyzontu 2020.

Formularz rekrutacyjny>>

7. godz. 13.00-15.00 Spot on – rewitalizacja Kampusu PW z przymrużeniem oka (sala 4.02) Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej  – Robert Olszewski i Agnieszka Turek Zmiana sali!

Czy wiesz, że wokół budynku CZIiTT PW czają się potwory? Przyciąga je i wzmacnia źle zaaranżowana przestrzeń, parkingi-klepiska, dziurawe chodniki, betonowa pustynia… Genius loci Kampusu PW prosi o Twoją pomoc! Czy uda Ci się zaproponować wizję rozwoju przestrzeni wokół Placu Politechniki, która przyćmi rozmachem Wiszące Ogrody Semiramidy? Weź udział w wielkiej grywalizacji! Na najlepsze pomysły czekają nagrody. Zwieńczeniem grywalizacji będzie otwarcie laboratorium FabSpace.

Formularz rekrutacyjny>>

Zapraszamy do zapoznania się z Programem >>

Post Author: Mac Ivan