Tworzenie modeli biznesowych na podstawie Business Model Canvas – warsztaty

Tym razem mamy przyjemność zaprosić Was na warsztaty realizowane przez CZIiTT PW (Inkubator Innowacyjności PW) oraz BTM Innovations pt. „Tworzenie modeli biznesowych na podstawie Business Model Canvas”.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu się na warsztaty powiadomimy mailowo.
Formularz rejestracyjny: https://goo.gl/forms/nbjZMMgWxYdCdgmy2

Kiedy? 25 stycznia 2018 r.; godz. 15.00-17.00
Gdzie? CZIiTT PW, ul Rektorska 4, Warszawa, sala 2.34

To pierwszy z serii intensywnych warsztatów, podczas którego uczestnicy, przy wykorzystaniu Business Model Canvas, opracują modele biznesowe dla wybranych innowacyjnych przedsięwzięć. Zostaną zaprezentowane zalety metody, która sprawdza się nie tylko w przypadku start-upów, ale również w procesie generowania nowych produktów i usług przez małych i dużych przedsiębiorców. Warsztaty pozwolą uczestnikom na efektywne wykorzystanie Business Model Canvas do kreowania wartości rozwijanej przez nich technologii, czy też usługi, produktu.

Podczas warsztatów uczestnicy: 
• poznają metodę Business Model Canvas;
• dowiedzą się, jakie są możliwości jej wykorzystania we własnym biznesie;
• zbudują model biznesowy dla innowacyjnego przedsięwzięcia technologicznego.

Prowadzący: 
Krzysztof Grzybowski – posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie w zakresie: zarządzanie innowacjami, analiza rynku i identyfikacja trendów technologicznych oraz zarządzanie strategiczne, zdobyte w firmach doradczych (Frost & Sullivan, Accenture, Deloitte) oraz w biznesie (Grupa Ciech). Jako szef strategii oraz badań i rozwoju opracował strategię Grupy oraz nadzorował obszar R&D.

Pracował dla takich klientów jak Saudi Aramco, Royal Dutch Shell, Reckitt Benckiser, Lonza, ABB, Total, Rusnano, Standard Chartered Bank, GM, Adamed, Enea, Tauron, Pekabex, i wielu innych.