7 września w Lublanie odbyło się spotkanie Komitetu Sterującego GETM3.

W projekcie uczestniczy aż 17 partnerów z pięciu krajów, w tym 8 uczelni oraz 9 przedsiębiorstw. Spotkanie reprezentantów wszystkich podmiotów było kolejną szansą na sieciowanie i doskonalenie procesu badawczego.

Projekt GETM3 dotyczy wspierania przedsiębiorczości i innowacyjności młodego pokolenia oraz zarządzania talentami na globalnym ryku pracy. Politechnika Warszawska oraz Uniwersytet Warszawski prowadzą pakiet prac badawczych dotyczący studentów.

Aktualnie realizowane są badania jakościowe w Korei Południowej, Anglii, Irlandii i Słowenii, a w najbliższym czasie zostaną przeprowadzone również w Polsce. Na 2019 planowane są badania ilościowe (ankieta on-line) we wszystkich krajach partnerskich.

W PW projekt realizują: CZIiTT PW, Wydział Zarządzania PW oraz Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych PW, a partnerami biznesowymi w projekcie są BTM Innovations sp. z o.o. oraz Wingsbridge.
Na zdjęciu: dr Aleksandra Wycisk (DBA CZIiTT PW), Marcin Darecki (Wingsbridge), dr Katarzyna Dziewanowska (Uniwersytet Warszawski), prof. Nada Zupan (Uniwersytet w Lublanie)