Zamawiający: Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Urząd m. st. Warszawa, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego (konsorcjum projektu finansowanego przez MNiSW)

Cel: identyfikacja kluczowych problemów społecznych obserwowanych na terenie województwa mazowieckiego

Rezultat: Raport “Społeczna odpowiedzialność nauki w kontekście rozwiązywania złożonych i istotnych problemów społecznych”

W pierwszej części raportu analizowane są takie zagadnienia jak społeczna odpowiedzialność nauki, innowacje społeczne, złożone problemy społeczne czy jakość życia.

W drugiej części dokumentu przedstawiliśmy kluczowe problemy społeczne dotyczące województwa mazowieckiego, w których rozwiązaniu może pomóc nauka dzięki opracowywanym przez nią rozwiązaniom. Raport jest pierwszą publikacją w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność nauki – od promocji po innowacje społeczne”, który jest finansowany z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Kliknij na okładkę, aby otworzyć publikację.

Post Author: dariusz.parzych