CZIiTT PW po raz kolejny włącza się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Jak co roku, zapraszamy do udziału w seminarium organizowanym przez nasz Dział Badań i Analiz. Tym razem będziemy rozmawiać o wyzwaniach rynku pracy przyszłości. Seminarium będzie okazją do zaprezentowania wyników badań społecznych dotyczących rynku pracy (projekt NERW), zarządzania talentami (projekt GETM3) oraz przedsiębiorczości akademickiej.

Postępująca automatyzacja, digitalizacja oraz zmiany w strukturze demograficznej społeczeństwa skłaniają do refleksji nad przyszłością rynku pracy. W dobie tych zmian, coraz bardziej kluczowego znaczenia nabiera skuteczne zarządzanie talentami, współpraca nauki z biznesem oraz kształtowanie przez uczelnie wyższe profilu absolwenta gotowego do zmierzenia się ze wspomnianymi wyzwaniami.

Kiedy: 21 listopada br. (czwartek), godz. 17.00-19.00
Gdzie: CZIiTT PW, sala 4.01, IV piętro
Zapisy: bit.ly/RynekPracyPrzyszlosci

Zachęcamy do wysłuchania poniższych prelekcji, a później aktywnego udziału w dyskusji na zaproponowany temat, która będzie kontynuowana przy poczęstunku.

Agenda:

• „Zarządzanie młodymi talentami – perspektywa badawcza projektu GETM3” – dr hab. Katarzyna Dziewanowska (WZ, Uniwersytet Warszawski)
  • „Przedsiębiorczość akademicka na Politechnice Warszawskiej” – dr Katarzyna Modrzejewska (CZIiTT, Politechnika Warszawska)
  • „Rynek pracy na Mazowszu w kontekście kształcenia na uczelni technicznej – 2019” – dr Marek Piotrowski (CZIiTT, Politechnika Warszawska)
  • Dyskusja z udziałem prelegentów i publiczności

Projekt „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

GETM3 project has received funding from the European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under the grant agreement no. 734824. (MM, MP)

Post Author: dariusz.parzych