W czwartek 13.10.2016 r. o godz. 17:00 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii odbyło się pierwsze seminarium z cyklu „Rozwój ekosystemu innowacji Politechniki Warszawskiej”.

Na spotkaniu przedstawiono ofertę nowych pozawydziałowych jednostek Politechniki Warszawskiej. Katarzyna Modrzejewska, kierownik Działu Badań i Analiz CZIiTT zaprezentowała infrastrukturę naukowo-badawczą CZIiTT, a następnie prof. Romuald Beck przedstawił ofertę Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT. Kolejnym punktem spotkania była prezentacja Łukasza Szterna na temat oferty nowego Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej. Po prezentacjach dr Aleksandra Wycisk (DBA CZIiTT) przeprowadziła konsultacje społeczne dot. przedstawionej oferty ININ, celem udoskonalenia oferty, dopasowania jej do potrzeb i oczekiwań przyszłych inkubowanych w ININ PW.

Uczestnicy seminarium mieli również możliwość podzielenia się swoją opinią na temat ofert CZIiTT, CEZAMAT oraz inkubatora PW przed kamerą Studenckiej Telewizji Internetowej TVPW.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie już 27 października (godz. 17.00, sala 4.01, CZIiTT PW).

Seminarium było realizowane w ramach projektu badawczego „Wypracowanie mapy drogowej rozwoju inicjatywy Kampus + jako głównej siły motorycznej budowy ekosystemu innowacji Politechniki Warszawskiej”, razem z firmą Pro-Development – Liderem Inicjatywy Kampus +.