Zrealizowaliśmy kolejny panel pracodawców – tym razem dla kierunku Administracja, Wydział Administracji i Nauk Społecznych PW. Podczas spotkania, pracodawcy podzielili się swoimi oczekiwaniami względem posiadanych przez absolwentów wiedzy, umiejętności i kompetencji po ukończeniu kierunku niezbędnych do podjęcia pracy merytorycznej oraz pełnienia funkcji kierowniczych. Zapytaliśmy również o specjalistów najbardziej poszukiwanych na rynku pracy i preferowane formy współpracy z wydziałem.

Spotkanie odbyło się 30 czerwca 2022, gości powitały Dziekan dr hab. Anna Zalcewicz, prof. uczelni oraz dr Katarzyna Górniak, Wydziałowy Pełnomocnik ds. Jakości Kształcenia. Panel poprowadziła dr Aleksandra Wycisk z Działu Badań i Analiz CZIiTT PW.

W spotkaniu wzięli udział:

• Małgorzata Leszczyńska, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • Paweł Staroń, Ministerstwo Rozwoju i Technologii
  • Eliza Bandera, Urząd m. st. Warszawy
  • Katarzyna Jóźwiak, Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Dariusza Rosatiego
  • Marzena Łukasik, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
  • Edyta Petruczenko-Marczewska, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

Serdecznie dziękujemy wszystkim Pracodawcom za udział w badaniu oraz wsparcie procesu doskonalenia procesu kształcenia w PW!

Badanie realizowane w ramach projektu “NERW 2 PW Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Post Author: Admin Admin