Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na kursy realizowane w ramach projektu “Kompetentny wykładowca – wysoki poziom nauczania”

Semestr zimowy 2017/2018

Kurs podnoszący kompetencje w zakresie zarządzania informacją realizowany w formie warsztatów

Kurs ma na celu podniesienie kompetencji nauczycieli akademickich PW w zakresie zarządzania informacją. Kurs realizowany w formie warsztatów nakierowanych na przekazywanie treści dydaktycznych studentom, obejmujących takie moduły jak:

• wyszukiwanie i weryfikacja informacji;
  • komunikacja (w tym kanały, plan i forma komunikacji);
  • prezentacja informacji ( w tym styl prowadzenia zajęć i przekazywania informacji)
  • dystrybucja i systemy zarzadzania informacją.

Kurs obejmuje 16 godzin lekcyjnych

Kurs realizowany będzie w dniach 2 i 3 grudnia 2017 r. w godzinach 8.30 – 16.30

Szczegółowy program kursu

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia na kurs do 23.11.2017 r.

24 – 27 11.2017 r. przeprowadzony zostanie bilans kompetencji wśród osób, które zgłosiły się na kurs. Otrzymają one, na podany w Formularzu adres e-mail, obowiązkową do wypełnienia ankietę. Wyniki bilansu stanowić będą podstawę do stworzenia list uczestników poszczególnych kursów, które zostaną przekazane do weryfikacji przez władze wydziałów. Dziekan/prodziekan zaświadczy, iż podniesienie kompetencji przez wskazanych nauczycieli akademickich we wskazanym obszarze wynika z potrzeb dydaktycznych wydziału i zostanie praktycznie wykorzystane w kształceniu studentów. Lista uczestników, zatwierdzona ostatecznie przez Kierownika Projektu, zostanie ogłoszona niezwłocznie po ustaleniu liczby osób pomyślnie zrekrutowanych na kurs. Kurs zostanie uruchomiony w przypadku zebrania minimalnej liczby uczestników, tj. 8 osób.

Zajęcia w ramach kursu będą prowadzone w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Szczegółowe informacje można uzyskać, kontaktując się z Działem Wsparcia Edukacji CZIiTT PW: dwe.cziitt@pw.edu.pl; tel. 22 234 14 23 lub 22 234 59 93.