Politechnika Warszawska poszukuje dwóch osób na stanowisko referenta/specjalisty ds. projektów w wymiarze pełnego etatu w Dziale Wsparcia Edukacji Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii.

Osoba zatrudniona zaangażowana będzie w realizację zadań Działu, w szczególności w realizację projektów edukacyjnych we współpracy z innymi jednostkami uczelni.
W zakresie obowiązków znajdą się m.in. takie zagadnienia jak: organizacja podejmowanych działań oraz prowadzenie szczegółowej ich dokumentacji, ewidencja uczestników, sprawozdawczość.

Wymagania stawiane kandydatom:

• wykształcenie wyższe;
  • 3-letni staż pracy (przy ubieganiu się o stanowisko specjalisty ds. projektów);
  • bardzo dobra obsługa komputera, znajomość oprogramowania MS Office;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego;
  • znajomość dokumentacji dotyczącej realizacji projektów w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój;
  • znajomość systemu SL2014;
  • komunikatywność (wysoki poziom empatii oraz kultury osobistej, cierpliwość);
  • samodzielność i samodyscyplina;
  • umiejętność wyszukiwania, weryfikacji i analizy informacji.

Mile widziane/pożądane:

• ukończone studia podyplomowe, kursy lub szkolenia z zakresu zarządzania projektami;
  • doświadczenie w aplikowaniu o projekty w ramach programów europejskich lub krajowych programów operacyjnych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Oferujemy:

• umowę na czas określony (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny);
  • pracę w ciekawym rozwojowym środowisku naukowo-uczelnianym;
  • pracę w wiodącym ośrodku wsparcia transferu technologii i komercjalizacji w Polsce;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz udział w ciekawych projektach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CVlistu motywującego uzasadniającego chęć podjęcia zatrudnienia w Dziale Wsparcia Edukacji CZIiTT PW) wyłącznie drogą mailową na adres: dwe.cziitt@pw.edu.pl, w terminie do 16.01.2018 r.

Prosimy o wyraźne wskazanie w CV lub liście motywacyjnym informacji świadczących o posiadaniu przez kandydata wiedzy z zakresu tematyki dotyczącej funduszy strukturalnych oraz doświadczenia w realizacji projektów, a także wskazanie stanowiska pracy, na którym taką wiedzę/doświadczenie nabył (opis stanowiska pracy/zakres czynności służbowych).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r., poz. 922).