Opis zadania nr 2

Wydział Architektury w budynku przy ul. Koszykowej 55

Przebudowa wejścia na WA PW pod kątem przystosowania dla osób z niepełnosprawnościami.

Remont toalet w budynku WA PW wraz z wydzieleniem dodatkowych toalet dla osób z niepełnosprawnościami od poz. 1 do 4.

Dom Studencki „Tatrzańska”

Remont 4 pomieszczeń mieszkalnych z dostosowaniem ich pod kątem potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Budowa windy od północnej strony budynku DS. Tatrzańska.

Co do tej pory udało się zrealizować

Wydział Architektury w budynku przy ul. Koszykowej 55

• Uzyskano Decyzję Nr 392/Ś/ 2021 zatwierdzającą projekt architektoniczno-budowlany wraz z pozwoleniem na wykonanie robót budowlanych.
  • Uzyskano Decyzję Nr 380/Ś/ 2021 zatwierdzającą projekt architektoniczno-budowlany wraz z pozwoleniem na wykonanie robót budowlanych.

Dom Studencki „Tatrzańska”

• Uzyskano Zaświadczenie NR 31/Z/A/2022, że organ architektoniczno-budowlany nie wnosi sprzeciwu do zgłoszenia na wykonywanie robót budowlanych polegających na „Remoncie pomieszczeń mieszkalnych”
  • Aktualnie są opracowywane projekty techniczne dla ww. projektów.

Okres realizacji zadania:
02.2020-09.2023
Budżet zadania:
2 515 000,00 zł

Kierownik zadania
mgr inż. Grzegorz Szpringer
grzegorz.szpringer@pw.edu.pl

Korzyści dla OzN

• Wejście główne do budynku WA PW dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchu.
  • Ciągi komunikacyjne w DS. Tatrzańska pozbawione barier poziomych i pionowych dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchu i wzroku.
  • Pomieszczenia w DS. Tatrzańska wyremontowane zgodnie z zasadami projektowania uniwersalnego dostępne dla osób z różnymi niepełnosprawnościami oraz dla innych osób ze szczególnymi potrzebami (których definicja zawarta jest w Ustawie o zapewnianiu dostępności).

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie NERW2-logo-zestaw-kolor-1-1024x100.jpg