Pracownik dydaktyczny – Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW ogłasza konkurs na stanowiska pracowników dydaktycznych do przygotowania i przeprowadzenia zajęć dla doktorantów PW w ramach „Warsztatu Badacza” (Działanie 19 „Wspieranie wszechstronnego rozwoju doktorantów prowadzącego do sukcesów naukowych, a jednocześnie przygotowujących do realizowania różnorodnych karier zawodowych w ramach projektu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza (IDUB)).

Celem projektu realizowanego przez Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców jest kształtowanie kompetencji doktorantów niezależnych od dyscypliny naukowej, lecz mających na celu zwiększanie efektywności prac młodych badaczy, pozyskiwanie kompetencji transferowalnych atrakcyjnych na rynku pracy, popularyzację ich osiągnięć i zwiększających szansę na budowanie kariery w oparciu o prowadzone badania zarówno na uczelni jak i poza nią.

Zapraszamy do współpracy, prowadzących posiadających doświadczenie w prowadzeniu zajęć na uczelniach wyższych lub w jednostkach naukowych, w szczególności skierowanych do doktorantów. Poszukujemy osób do:

1. przygotowywanie i przeprowadzenie zajęć w zakresie umiejętności podejmowania decyzji naukowo-biznesowych (do 30h zajęciowych (30×45 min), max. 2 grupy po 15h zajęciowych) w okresie lipiec 2022-luty 2023, język prowadzenia zajęć: angielski.
  2. przygotowywanie i przeprowadzenie zajęć w zakresie komercjalizacji wyników badań naukowych i przedsiębiorczości akademickiej (do 45h zajęciowych (45x45min) 1 grupa) w okresie październik 2022 – luty 2023, język prowadzenia zajęć: angielski.

Przewidywana forma zaangażowania pracowników dydaktycznych to umowa zlecenie.

Harmonogram realizacji zajęć zostanie ustalony przez Zamawiającego i Wykonawcę w drodze negocjacji przed planowanym rozpoczęciem rekrutacji uczestników, przy czym zajęcia mogą odbywać się w dni powszednie oraz w weekendy. Zajęcia odbędą się zgodnie z ustalonym harmonogramem pod warunkiem, że Zamawiający zrekrutuje grupę co najmniej 10-osobową.

Zainteresowanych udziałem w Projekcie prosimy o przesyłanie na adres warsztatbadacza.drimn@pw.edu.pl następujących dokumentów podpisanych i zeskanowanych:

1. CV
  2. Propozycję programu w zakresie modułu, w języku wykładowym.
  3. Informacje na temat przeprowadzonych szkoleń w danym zagadnieniu(wraz z tematyką) na rzecz uczelni lub jednostki naukowej (pod uwagę brane są szkolenia przeprowadzone tylko przez ostatnie 3 lata).
  4. Informacji na temat oferowanej stawki godzinowej na formularzu załączonym do ogłoszenia – Załącznik do pobrania.

Termin składania ofert mija: 4 lipca 2022 r o godz. 12:00.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem: 22 234 14 26 lub warsztatbadacza.drimn@pw.edu.pl