Politechnika Warszawska CZIiTT – DRIMn jest partnerem w Dużym międzynarodowym Projekcie w ramach programu  Erasmus+ Akcja 2. Współpraca na rzecz innowacji i dobrych praktyk .

17 -19 Stycznia 2018 r. odbyło się pierwsze spotkanie robocze w Porto Design Factory.

O projekcie:

Uniwersytety Przyszłości 4.0 zajmie się istniejącą luką pomiędzy przemysłem a szkolnictwem wyższym poprzez rozwój nowych, innowacyjnych i multidyscyplinarnych podejść do nauczania i uczenia się w celu podnoszenia kwalifikacji i przekwalifikowywania obecnych pracowników, stymulowania umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i umiejętności cyfrowych w zakresie nauczania w szkołach wyższych i przedsiębiorstw, poprawą i dostosowaniem programów nauczania oraz ułatwieniem transferu wiedzy.

Konsorcjum:

• National Innovation Agency – Portugal