Zapraszamy kadrę kierowniczą oraz administracyjną PW do udziału w kolejnych szkoleniach realizowanych w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Po raz pierwszy nabór prowadzony jest na szkolenia z zakresu:

• Zarządzania programami MSP Foundation wraz z egzaminem – dwa terminy do wyboru:
  • 10-12 maja 2021 r., w godz. 8:30-16:30;
  • 09-11 czerwca 2021 r., w godz. 8:30-16:30

Szkolenie skierowane do osób, które chcą nabyć wiedzę o tym, jak skoordynować współpracę kilku projektów tak, by ich wyniki pasowały do siebie i w efekcie umożliwiły uruchomienie nowych usług, zmianę sposobu pracy czy zmiany w kulturze organizacji. Dzięki zarządzaniu na płaszczyźnie powyżej projektów możliwa jest lepsza koordynacja i osiągnięcie większych korzyści ze zmiany.

• Zarządzanie portfelem MoP Foundation wraz z egzaminem

26-28 maja 2021 r., w godz. 8:30-16:30

Szkolenie dla osób zainteresowanych poznaniem sposobów na zarządzanie grupą zmian w celu przełożenia strategii organizacji na konkretne inicjatywy – od identyfikacji potrzeb i umieszczenia projektów lub programów w planie aż po skuteczną realizację i potwierdzenie osiągnięcia planowanych korzyści.

Szczegółowe informacje o szkoleniach znajdują się na stronie projektu NERW PW.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj. Termin przesyłania zgłoszeń mija w środę 28.04.2021 r. o godz. 12:00.

Przed wysłaniem zgłoszenia, prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji zamieszczonymi w Regulaminie.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl