Dział Komercjalizacji i Transferu Technologii CZIiTT PW serdecznie zaprasza pracowników Politechniki Warszawskiej na bezpłatne szkolenie nt. „Ochrony praw własności intelektualnej”, realizowane w ramach zadania 48 projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Szkolenie w trybie online odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams w terminie 15 kwietnia 2021 r., w godzinach 10:00-15:30.

Więcej informacji o szkoleniu znajdą Państwo na stronie projektu NERW PW.

Zgłoszenia odbywają się poprzez wypełnienie formularza dostępnego tutaj. Termin zgłoszeń mija w piątek 2.04.2021 r. o godz. 16:00.

Przed wysłaniem zgłoszenia, prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji zamieszczonymi w Regulaminie.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dział Komercjalizacji i Transferu Technologii CZIiTT PW

e-mail: komercjalizacja@pw.edu.pl