Dział Wsparcia Edukacji serdecznie zaprasza nauczycieli akademickich PW (prowadzących zajęcia dydaktyczne ze studentami I lub II stopnia) na zdalnie prowadzony kurs języka angielskiego w zakresie prowadzenia dydaktyki w języku angielskim (60 h)który odbędzie się w semestrze letnim 2022 r. w terminach spotkań wtorki w godz. 18:30-20:00 i piątki w godz. 16:00-17:30. Jest to ostatnia edycja tego typu kursu realizowana w ramach projektu NERW PW.

Rekrutacja trwa do 28 lutego do godz. 10:00.

Kurs organizowany dla jednostek: KNEiS, SWFiS, WArch, WBMiP, WF, WGiK, WIBHiIŚ, WIL, WMT, WSiMR, WT.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie szkolenia.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu “NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl