Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW serdecznie zaprasza kadrę kierowniczą oraz administracyjną PW do udziału w kursach realizowanych w ramach projektu NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca.

W semestrze letnim 2020 oferujemy Państwu następujące szkolenia:

1. Metodyka zarządzania ryzykiem M_o_R Foundation – marzec 2020 r.,
2. Metodyka zwinnego zarządzania projektami AgilePM Foundation – kwiecień 2020 r.,
3. Metodyka zarządzania ryzykiem M_o_R Practitioner – maj 2020 r.,
4. Metodyka zwinnego zarządzania projektami AgilePM Practitioner – czerwiec 2020 r.
Wszystkie szkolenia kończą się egzaminem certyfikacyjnym.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na:

• Szkolenie Metodyka zarządzania ryzykiem M_o_R Foundation wraz z egzaminem
Termin: 9-11 marca 2020 r., godz. 9-17
Miejsce: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii, ul. Rektorska 4
Egzamin certyfikacyjny na poziomie M_o_R® Foundation odbędzie się trzeciego dnia szkolenia, po zakończeniu części dydaktycznej.

• Szkolenie Metodyka zwinnego zarządzania projektami AgilePM Foundation wraz z egzaminem
Termin: 21-22 kwietnia 2020 r., godz. 9-17
Egzamin certyfikacyjny na poziomie AgilePM® Foundation odbędzie się drugiego dnia szkolenia, po zakończeniu części dydaktycznej.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj. Termin przesyłania zgłoszeń mija w środę 26.02.2020 r. o godz. 15:00.

Przed wysłaniem zgłoszenia, prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji zamieszczonymi w Regulaminie.

Szczegółowe informacje na temat terminu uruchomienia naboru na szkolenia M_o_R Practitioner oraz AgilePM Practitioner będą zamieszczone na stronie: https://nerw.pw.edu.pl/

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW
e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl