Site Loader
KONTAKT
ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa

Warsztaty pt. „Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience” zostaną zrealizowane w terminach: 22, 23 i 26 lipca 2021 r. w godz.: 9:00 – 17:30 (30 godzin lekcyjnych + przerwa).

Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się m.in. z problematyką badań w obszarze User Experience, których zadaniem jest sprawdzenie interfejsu strony/aplikacji pod względem funkcjonalności, designu, przejrzystości i intuicyjności oraz szaty graficznej projektu. Wynikiem badania UX są rekomendacje usprawniające koncept lub pozwalające na optymalizację już dostępnej usługi/produktu. W ramach kursu, uczestnicy poznają również metody i techniki badawcze z przykładami ich praktycznego zastosowania, za pomocą których można uzyskać informacje na temat zachowań oraz potrzeb klientów, tak aby tworzyć przemyślane produkty i usługi (oparte na wiedzy, a nie przeczuciach).

Aby zapisać się na szkolenie prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod tym linkiem.  

Zajęcia będą prowadzone w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji MS Teams. W trakcie zajęć wymagane będzie włączenie kamerki i mikrofonu.  

Rekrutacja trwa do 9 lipca 2021 r. do końca dnia. Grupa zostanie uruchomiona pod warunkiem zgłoszenia się min. 8 chętnych osób.
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji.

Informacja dostępna jest również na stronie projektu:

Post Author: Tomasz Turzyński