Site Loader
KONTAKT
ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW zaprasza do udziału w konkursie na udzielenie finansowania studiów podyplomowych, szkoleń/kursów specjalistycznych dla pracowników Politechniki Warszawskiej w ramach zadania 25 “Nowoczesne zarządzanie uczelnią”.

 

Konkurs dotyczy:

oferty kierunków studiów podyplomowych realizowanych zarówno przez PW jak i inne Uczelnie/Instytuty, które rozpoczną się w semestrze letnim r.a. 2021/2022. Osoby ubiegająca się o finansowanie studiów samodzielnie wybierają i wskazują kierunki studiów podyplomowych, które chcą ukończyć,

oferty szkoleń/kursów specjalistycznych.

 

Uwaga: Konkurs nie dotyczy studiów podyplomowych oraz szkoleń/kursów, których program / zakres tematyczny jest zbieżny ze studiami podyplomowymi i szkoleniami specjalistycznymi realizowanymi w projekcie NERW PW (w szczególności w ramach zadań nr 48 i nr 52) oraz w projekcie NERW 2 PW. (w szczególności w ramach zadań nr 21, 22, 23) – zgodnie z zapisami Regulaminu (par. 2 ust.4.).

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://www.nerw.pw.edu.pl/Aktualnosci/NERW-2-PW-Konkurs-na-udzielenie-finansowania-studiow-podyplomowych-szkolen-lub-kursow-specjalistycznych

 

Konkurs realizowany jest w ramach projektu “NERW 2 PW Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój). 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

Dział Wsparcia Edukacji CZIiTT PW

e-mail: dwe.cziitt@pw.edu.pl

tel. 22 234 14 71

Post Author: Joanna Rak