MVP – walidacja pomysłów – warsztaty

W trakcie warsztatów nauczysz się, jak szybko przetestować pomysły na produkty lub usługi przed wydaniem pieniędzy i środków na ich realizację. Dowiesz się, jak uruchamiać eksperymenty i przeprowadzać szybką walidację pomysłów. Będziesz w stanie stworzyć strategię dla swojego produktu/usługi.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Formularz zgłoszeniowy>>

Kiedy? 30 maja 2018 r.; godz. 12.00-15.00
Gdzie? CZIiTT PW, ul Rektorska 4, Warszawa, sala 5.03

Zakres:
• Wyszukiwanie konkurentów
• Testy A/B
• Interpretacja analizy wyników eksperymentów

Prowadzący:
Tomasz Mierzwa od początku kariery związany był z innowacjami oraz zarządzaniem projektami badawczo-rozwojowymi. Pierwsze kroki w branży stawiał w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Urządzeń Mechanicznych OBRUM w Gliwicach. Ośrodek ten zaliczany jest do najbardziej unikalnych placówek naukowych i badawczo-rozwojowych w Polsce. Prace w Ośrodku odbywają się w pełnym cyklu od koncepcji do produkcji seryjnej. Produkty OBRUM tworzone są głównie na potrzeby Sił Zbrojnych RP. Tomasz zaczynał pracę w dziale Planowania w Zakładzie Prototypowni, a kończył, pełniąc funkcję Kierownika Działu Logistyki oraz Stałego Członka Rady Technicznej Ośrodka.

Ponadto współpracował z wieloma start-upami, w tym z jednym polsko-amerykańskim. Uczestniczył w wielu konferencjach i wydarzeń związanych z nowymi technologiami, m.in. w Europie, USA i Azji.

W Kaizendo doskonalił umiejętności z zakresu lean i kaizen, a w szczególności budowanie i wdrażanie strategii (z wykorzystaniem metody Hoshin Kanri) oraz optymalizację procesów metodą VSM w firmach produkcyjnych i usługowych.