Już w dniach 22-24 kwietnia 2016 roku odbędzie się V edycja MSB „Symbioza”. Idea organizacji wspólnej konferencji naukowej narodziła się podczas jednej z niezliczonych imprez integracyjnych w umysłach Agaty Rakszewskiej – byłej członkini Koła Naukowego Biotechnologów „KNBiotech” działającego w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Marcina Szymona Filipiaka – wieloletniego członka i byłego prezesa „Herbionu” działającego na Politechnice Warszawskiej. Celem, który im przyświecał była wymiana doświadczeń i wiedzy oraz integracja studentów biotechnologii w Polsce oraz nawiązanie współpracy między kołami naukowymi o tematyce biotechnologicznej działającymi na warszawskich uczelniach – Politechnice Warszawskiej, Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i Uniwersytecie Warszawskim.

Tegoroczna, piąta już edycja Międzyuczelnianego Sympozjum Biotechnologicznego „Symbioza” jest współorganizowana przez Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW (CZIiTT).

Szczegółowe informacje>>