Zapraszamy Was na kolejne szkolenie z serii: “Rozwiń swój biznes. Inkubator Innowacyjności Politechniki Warszawskiej”.
Spotkanie skierowane jest do naukowców i młodych przedsiębiorców oraz innych osób z pomysłami na innowacyjny biznes.

Formularz rejestracyjny>>

Kiedy? 27 marca 2018 r.; godz. 15.00-17.00
Gdzie? CZIiTT PW, ul Rektorska 4, Warszawa, sala 5.01

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z założeniami metodyki Lean Start-up, która pozwala skrócić czas tworzenia produktu/usługi w obliczu dużej zmienności rynku. Dowiedzą się również, jak opracować innowacyjne rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów.

Tematyka:

• Zalety Lean Start-up jako podejścia do tworzenia innowacyjnego przedsięwzięcia. Build, Measure, Learn.
  • Tworzenie MVP (Minimal Value Product) – czy warto robić produkt doskonały?
  • Customer feedback. Jak weryfikować zainteresowanie użytkowników naszym rozwiązaniem i dopasować je do oczekiwań klientów?
  • Kiedy zrobić zwrot w biznesie?
  • Lean Management, czyli czego możemy się nauczyć od Toyoty?

Tomasz Mierzwa od początku kariery związany był z innowacjami oraz zarządzaniem projektami badawczo-rozwojowymi. Pierwsze kroki w branży stawiał w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Urządzeń Mechanicznych OBRUM w Gliwicach. Ośrodek ten zaliczany jest do najbardziej unikalnych placówek naukowych i badawczo-rozwojowych w Polsce. Prace w Ośrodku odbywają się w pełnym cyklu od koncepcji do produkcji seryjnej. Produkty OBRUM tworzone są głównie na potrzeby Sił Zbrojnych RP. Tomasz zaczynał pracę w dziale Planowania w Zakładzie Prototypowni, a kończył, pełniąc funkcję Kierownika Działu Logistyki oraz Stałego Członka Rady Technicznej Ośrodka.
Ponadto współpracował z wieloma start-upami, w tym z jednym polsko-amerykańskim. Uczestniczył w wielu konferencjach i wydarzeń związanych z nowymi technologiami, m.in. w Europie, USA i Azji.
W Kaizendo doskonalił umiejętności z zakresu lean i kaizen, a w szczególności budowanie i wdrażanie strategii (z wykorzystaniem metody Hoshin Kanri) oraz optymalizację procesów metodą VSM w firmach produkcyjnych i usługowych.