LegalTech Polska #4 Zarządzanie projektami prawnymi

Zapraszamy na czwarte spotkanie LegalTech Polska na temat zarządzania projektami prawnymi organizowane przez Dział Badań i Analiz CZIiTT PW.

Zapisy
https://ankieta.cziitt.pw.edu.pl/index.php/366599 

Prezentacje:
• Łukasz Węgrzyn „Agile – czym jest, co zmienił i co to oznacza dla prawników”
• Łukasz Połomski „Sprawny prawnik – techniczny i technologiczny warsztat pracy prawnika”
• Jakub Ujejski „Getting Things Done dla profesjonalisty. Sztuka bezstresowej efektywności”

Po każdym wystąpieniu odbędzie się sesja Q&A.

Goście:
Łukasz Węgrzyn: Partner w kancelarii Maruta Wachta i od kilku lat zajmuje się problematyką wykorzystywania metodologii agile w projektach IT. Specjalnie dla nas przedstawi nam swoje przemyślenia na temat praktycznych aspektów stosowania agile w projektach prawnych oraz odpowie na pytanie, czy prawnicy mogą, a może powinni, stosować agile w swojej pracy.

Łukasz Połomski: Radca prawny w kancelarii Połomski & Kłobuchowskii autor bloga Sprawny Prawnik (https://sprawnyprawnik.pl/) poświęconego technicznej stronie warsztatu pracy prawnika, na którym zastanawia się, jak prawnik może pracować bardziej wydajnie.

Jakub Ujejski: Konsultant i trenerem z zakresu efektywności osobistej i zespołowej. Poznał w praktyce wiele metod zwiększających produktywność m.in. GTD®, ZTD, Pomodoro, RPM, Kaizen, Kanban, I-Beam, Inbox 0. Obecnie współpracuje z DOOR Poland – wyłącznym przedstawicielem Getting Things Done® w Polsce, jako certyfikowany trener odpowiedzialny jest za rozwój tej metodologii.”