Miło nam zaprezentować Katalog usług B+R Wydziału Inżynierii Materiałowej PW, który został opracowany przez nasz Dział Badań i Analiz,  w ramach szerszej inicjatywy „Diagnoza bieżących i perspektywicznych kierunków prac badawczo-rozwojowych na Politechnice Warszawskiej” (zadanie 19, projekt NERW2).

Dzięki współpracy z przedstawicielami Wydziału udało nam się zgromadzić i przedstawić ofertę B+R zespołów badawczych działających w strukturach Wydziału, za co dziękujemy władzom WIM oraz poszczególnym zespołom. Mamy nadzieję, że prezentowany materiał przyczyni się do popularyzacji informacji o zakresie działalności badawczej zespołów PW oraz promocji oferowanych usług.

Serdecznie zapraszamy do lektury Katalogu WIM, pierwszego z serii Katalogów opracowywanych w ramach II edycji badania.

Katalog_WIM