ProjectRoom

Workshop do pracy nad projektami biznesowymi

Zespoły projektowe, pojedyncze osoby pracujące nad pomysłami biznesowymi na produkt lub usługę, spin offy PW (m.in. uczestnicy programów preinkubacyjnych realizowanych przez Inkubator, a także osoby zidentyfikowane w trakcie sesji networkingowych, DemoDay Partnerów) mają możliwość korzystania z sali ProjectRoom usytuowanej na II piętrze w Inkubatorze Innowacyjności Politechniki Warszawskiej (Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej).

To przestrzeń dla uczestników programów preinkubacyjnych i innych osób chcących rozwijać własne projekty, w której mogą dopracowywać modele biznesowe, strategie marketingowe, sprzedażowe itp. Chcemy, aby programy ININ nie kończyły się wraz z zakończeniem wsparcia w projekcie preinkubacji. Zależy nam na utrzymywaniu kontaktu z uczestnikami i wspieraniu ich w dalszej pracy nad pomysłami, co może zaowocować powstaniem nowych technologii, startupów / innowacyjnych firm. Oprócz przestrzeni oferujemy codzienne wsparcie merytoryczne oraz networking.

Jeżeli jesteś zainteresowany możliwością skorzystania z sali przez kilka dni, tygodni czy miesięcy, w celu pracy nad pomysłem biznesowym, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Odezwiemy się w ciągu kilku dni, żeby omówić szczegóły.

———————————————————————————————————————

Regulamin ProjectRoom

Formularz rejestracyjny, dla zainteresowanych skorzystaniem z przestrzeni:
https://bit.ly/2XXNrLx