Mentorzy

Zostań ekspertem Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej

Jesteś przedsiębiorcą z doświadczeniem, specjalistą w swojej branży lub pracujesz w środowisku start-upowym?

Posiadasz doświadczenie w działaniach wspierających osoby zakładające własną działalność gospodarczą lub prowadzące firmy na początkowej fazie rozwoju?

Jeżeli do tego chcesz podzielić się wiedzą i pomóc osobom wprowadzających innowacje na rynek, zapraszamy do programu: „Eksperci Inkubatora Innowacyjności Politechniki Warszawskiej”.

Rola naszego eksperta polega na wspieraniu, doradzaniu, a przede wszystkim na dzieleniu się swoją wiedzą i doświadczeniem. Mentoring obejmuje bezpośrednią pomoc w rozwoju, doradztwo i wymianę informacji. Naszym celem jest dodatkowe wsparcie lokatorów Inkubatora oraz uczestników i alumnów programów preinkubacji w rozwoju ich potencjału i kompetencji.

Jakie są główne obszary aktywności ekspertów Inkubatora Innowacyjności PW?

  • Wsparcie lokatorów Inkubatora Innowacyjności PW oraz uczestników programów preinkubacji i alumnów w ramach konsultacji eksperckich z zakresu i dziedzin będących specjalizacją eksperta.
  • Uczestniczy w wydarzeniach typu ExpertDay (spotkania z ekspertami), InspireDay (spotkania z przedsiębiorcami), DemoDay (pitch pomysłów biznesowych) – w ramach programów preinkubacji skierowanych do osób rozwijających swoje pomysły biznesowe na produkty lub usługi.

Nasi eksperci:

  • Mają możliwość inspirującej współpracy z młodymi przedsiębiorczymi osobami rozwijający innowacyjne pomysły.
  • Mają wpływ na rozwój przedsiębiorczości, na świadomość dotyczącą pracy nad własnym biznesem, komercjalizacją pomysłów, rozwojem innowacyjności.
  • Należą do ekosystemu innowacyjności budowanego przez Inkubator Innowacyjności PW = networking.

W razie pytań  prosimy o kontakt: inkubator.cziitt@pw.edu.pl; 22 234 14 30.