Wizyta w kolebce Samsunga oraz siedzibie MegaGen, seminaria dotyczące blended learning, wspierania startupów i nowych pomysłów oraz zarządzania talentami młodych pracowników to tylko niektóre przykłady spotkań, które odbyły się podczas kolejnego międzynarodowego spotkania badaczy w ramach projektu Global Entrepreneurial Talent Management 3.

Sandpit to cykliczne spotkanie, organizowane co kwartał w siedzibie jednego z parterów, podczas którego naukowcy i przedstawiciele biznesu z Polski, Korei Południowej, Słowenii, Anglii i Irlandii wymieniają się wiedzą i doświadczeniem w zakresie zarządzania młodymi talentami oraz najnowszymi wynikami badań w tym obszarze. W ramach projektu GETM3 zespoły badawcze pracują wspólnie nad wielowymiarową analizą globalnego zarządzania talentami z perspektywy studentów i absolwentów, przedsiębiorstw i uczelni.

Gospodarzem lipcowego sandpitu był Kyungpook National University w Daegu (Korea Południowa). Oprócz wymiany wiedzy i udziału w seminariach wydarzenie miało na celu networking oraz poznawanie lokalnej kultury.

Paweł Huras prezentuje Dział Badań i Analiz CZIiTT PW podczas sesji Lightning talk w KNU
dr Agnieszka Postuła (WZ UW) Agnieszka Łęgocka (WZ UW), Paweł Huras (DBA CZIiTT PW), Anna Kuźmińska (WZ UW) oraz Kenny Chow podczas sanpditu w Daegu.
Lekcja gotowania koreańskich potraw