Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców, Rada Kół Naukowych, Radio Aktywne to pomysłodawcy i realizatorzy podcastu Dookoła PW, który opowiada o blaskach i cieniach działalności licznych kół naukowych w Politechnice Warszawskiej.

W Dookoła PW można posłuchać o doświadczeniach, działaniach i realizacji projektów, a także dowiedzieć się, jak zostać członkiem Koła, jak budować i prowadzić sprawnie funkcjonujący zespół badawczo-naukowy. 

Do kogo „mówimy” w Dookoła PW?

Do wszystkich tych, którzy zastanawiają się jak najefektywniej wykorzystać swój czas na uczelni technicznej, pragną zdobywać nowe kompetencje, poszerzać horyzonty i poznawać ludzi o podobnych pasjach i zainteresowaniach.

W pierwszym sezonie w studiu Radia Aktywnego gościli przedstawiciele 9 Kół Naukowych – Humanoid,  KN Informatyków,  KNSS Proton Dynamic,  SKN Transportu Lotniczego, KN Gospodarki Przestrzennej, KN Adek, KNB Herbion, KN SKA, KN Flogiston.

Bohaterem odcinka specjalnego był Rektor ds. Studenckich, prof. Robert Zalewski. 

Niebawem ruszamy z kolejnym sezonem podcastu. Tymczasem zachęcamy do przypomnienia sobie rozmów z pierwszego sezonu podcastu Dookoła PW.

Więcej informacji
Dział Rozwoju Innowacyjności Młodych Naukowców
drimn.cziitt@pw.edu.pl

Urszula Szczepankowska-Bednarek
Specjalista ds. Badań i Projektów
tel. +48 22 234 1424
urszula.szczepankowska@pw.edu.pl

Agata Żak
Specjalista
tel. +48 22 234 1424
agata.zak@pw.edu.pl

Rada Kół Naukowych
Julia Janiszewska

Wiceprzewodnicząca Rady Kół Naukowych ds. Promocji
julia.janiszewska@rkn.pw.edu.pl

Radio Aktywne
Michał Daniluk
michal.daniluk2.stud@pw.edu.pl